PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 12-14 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-15 15:11:34
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2021-02-12
DZIEŃ 2
2021-02-13
DZIEŃ 3
2021-02-14
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



10:00  60 m pł K U20 (5bój)  [s]
10:35  Wzwyż K U20 (5bój) 
11:00  Trójskok K U18 
11:45  60 m pł K U18 (5bój)  [s]
12:00  Tyczka K U18 
12:45  Wzwyż K U18 (5bój) 
13:20  Kula K U20 (5bój) 
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:10  Kula K U18 (5bój) 
15:20  3000 m ch K U18  [s]
15:35  W dal K U20 (5bój) 
15:40  Wzwyż M U18 
15:45  3000 m ch K U20  [s]
16:20  5000 m ch M U18  [s]
16:30  W dal K U18 (5bój) 
17:00  800 m K U20 (5bój)  [s]
17:05  Pięciobój K U20 
17:10  5000 m ch M U20  [s]
17:45  800 m K U18 (5bój)  [s]
17:50  Pięciobój K U18 
msc klub suma
1 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 4 2 3 9
2 AML Słupsk (PM) 3 1 4
2 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 3 1 4
4 OŚ AZS Poznań (WP) 3 3
5 LKS Stal Mielec (PK) 2 2 3 7
6 MKL Toruń (KP) 2 2 4
7 MKL Jarocin (WP) 2 1 3
8 MKS MOS Wrocław (DS) 2 1 3
9 AZS-AWF Gorzów (LB) 2 2
10 UKS 12 Kalisz (WP) 1 2 3
10 WLKS Wrocław (DS) 1 2 3
12 KS Podlasie Białystok (PD) 1 1 2 4
13 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 1 1 1 3
13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1 1 1 3
13 GKS Start Długołęka (DS) 1 1 1 3
13 LUKS Orkan Września (WP) 1 1 1 3
13 OKS Skra Warszawa (MZ) 1 1 1 3
18 KS AZS AWF Kraków (MA) 1 1 2
18 KS Energetyk Poznań (WP) 1 1 2
18 MKS Ustroń (SL) 1 1 2
18 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 1 1 2
22 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 1 2 3
22 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 1 2 3
24 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 1 1 2
24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 1 1 2
24 SKLA Sopot (PM) 1 1 2
24 WKS Wawel Kraków (MA) 1 1 2
28 AZS UMCS Lublin (LU) 1 1
28 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 1 1
28 KKL Rodło Kwidzyn (PM) 1 1
28 KS Agros Zamość (LU) 1 1
28 KS Wda Świecie (KP) 1 1
28 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 1 1
28 LKS Lubusz Słubice (LB) 1 1
28 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 1 1
28 MLKL Płock (MZ) 1 1
28 UKS Czempion Bełchatów (LD) 1 1
28 UKS Filipides Teresin (MZ) 1 1
28 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 1 1
28 UKS Olimp Mazańcowice (SL) 1 1
28 UKS Żaczek Połaniec (SK) 1 1
28 ULKS Technik Trzcinica (PK) 1 1
28 WLKS Nowe Iganie (MZ) 1 1
28 niestowarzyszona (...) 1 1
45 KS Wisła Puławy (LU) 2 2
45 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 2 2
45 RLTL OPTIMA Radom (MZ) 2 2
45 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 2 2
49 BKL Bełchatów (LD) 1 2 3
50 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 1 1 2
50 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 1 1 2
50 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 1 1 2
50 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 1 1 2
50 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1 1 2
50 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 1 1 2
50 ZLKL Zielona Góra (LB) 1 1 2
57 KKL Kielce (SK) 1 1
57 KLKS Juventa-Kobex Starachowice (SK) 1 1
57 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 1 1
57 KS Żeglina Sieradz (LD) 1 1
57 LKS Pszczyna (SL) 1 1
57 LKS Zorza Gdynia (PM) 1 1
57 LLKS Osowa Sień (LB) 1 1
57 MKL 12 Jelenia Góra (DS) 1 1
57 MKL Szczecin (ZP) 1 1
57 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 1 1
57 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 1 1
57 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 1 1
57 MKS Piast Głogów (DS) 1 1
57 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 1 1
57 MKS Truso Elbląg (WN) 1 1
57 MLKS Agros Żary (LB) 1 1
57 MUKS Kadet Rawicz (WP) 1 1
57 SL Olimpia Poznań (WP) 1 1
57 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 1 1
57 UKS Czapla Białe Błota (KP) 1 1
57 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 1 1
57 WKS Flota Gdynia (PM) 1 1
79 AZS Łódź (LD) 2 2
79 AZS-AWF Warszawa (MZ) 2 2
79 MKS-MOSM Bytom (SL) 2 2
79 RKS Łódź (LD) 2 2
83 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 1 1
83 KS Gwardia Piła (WP) 1 1
83 KS Orzeł Warszawa (MZ) 1 1
83 KS Parkiet Hajnówka (PD) 1 1
83 KS Prefbet-Sonarol (PD) 1 1
83 KS Warszawianka W-wa (MZ) 1 1
83 MKL Jurand Szczytno (WN) 1 1
83 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 1 1
83 MKS Pułtusk (MZ) 1 1
83 MKS Unia Hrubieszów (LU) 1 1
83 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 1 1
83 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 1 1
83 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 1 1
83 UKS Barnim Goleniów (ZP) 1 1
83 UKS Piątka Jarocin (WP) 1 1
83 UKS Vis Skierniewice (LD) 1 1

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.0558522 s. | Mem: 768 kilobytes