PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
RZESZÓW, 11-13 lutego 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-02-13 17:32:09
Kkulajm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2022-02-11
DZIEŃ 2
2022-02-12
DZIEŃ 3
2022-02-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 17.30 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk Toruń 2015-02-14
 

Data aktualizacji: 2022-02-13 17:32:09
Kula K (3) U18 Planowany START: 2022-02-13 15:50 ZAKOŃCZENIE: 17:11:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 14 461 MICHAŁOWSKA Julia 2006-03-24 MKS Tempo Kęty (MA) 14.25 14.52 14.41 14.97 15.14 14.57 15.14
2 13 603 KICIŃSKA Anna 2005-02-11 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 14.30 14.41 x 14.27 15.07 14.54 15.07
3 5 969 LIGMAN Patrycja 2006-09-09 LKS Lubawa (WN) 13.39 13.01 12.81 13.11 13.72 13.60 13.72
4 15 643 GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 AML Słupsk (PM) 13.10 13.21 x x x x 13.21
5 10 117 GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 12.74 x 13.16 x 12.21 x 13.16
6 7 990 KRZESICKA Aleksandra 2005-01-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 12.80 x 12.40 12.40 x x 12.80
7 8 639 TARASIEWICZ Sylwia 2005-04-07 UKS Czwórka Białystok (PD) 12.06 12.77 11.75 12.68 x 12.53 12.77 PB
8 12 839 MALINA Martyna 2005-05-31 UKS 5 Plus Rydułtowy (SL) 12.52 12.35 x 12.10 x x 12.52
9 11 245 KACZMAREK Kinga 2005-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x 11.69 12.17 12.17 PB
10 16 26 DRZYZGA Julia 2006-04-04 LKS Polkowice (DS) 11.02 11.78 x 11.78
11 3 490 STACHYRA Justyna 2006-06-22 WKS Wawel Kraków (MA) 11.54 x x 11.54
12 2 857 PAŁYGA Zuzanna 2005-02-25 KKL Kielce (SK) 11.12 11.47 11.03 11.47 SB
13 4 235 KĘPSKA Oliwia 2006-09-27 MKLA Łęczyca (LD) 10.88 11.08 11.33 11.33
14 9 968 KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 LKS Lubawa (WN) 10.99 x x 10.99
15 6 513 KOREJBA Oliwia 2005-04-01 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 9.90 9.81 10.32 10.32
1 691 KAROLAK Weronika 2006-12-18 MKS Sambor Tczew (PM) DNS
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2021 (Toruń)
1 MAŚLANA Zuzanna 04 MLKL Płock 16.13
2 KICIŃSKA Anna 05 UKS Tempo 5 Przemyśl 14.44
3 MARSZELEWSKA Joanna 04 NKS Nowe Miasto Lubawskie 14.35
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2020 (Toruń)
1 GAJEWSKA Alicja 03 AZS-AWFiS Gdańsk 16.14
2 KURDEJ Barbara 03 OKS Start Otwock 15.31
3 MAŚLANA Zuzanna 04 MLKL Płock 14.70
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.0435879 s. | Mem: 1.25 megabytes