PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 12-14 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-14 19:58:28
Ktj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2021-02-12
DZIEŃ 2
2021-02-13
DZIEŃ 3
2021-02-14
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



09:00  60 m pł M U20 (7bój)  [s]
09:15  60 m pł M U18 (7bój)  [s]
09:30  60 m pł M U18  [el]
09:58  60 m pł K U18  [el]
10:20  Trójskok M U18 
10:30  60 m pł M U18  [F]
10:35  Kula M (5) U18 
10:40  60 m pł M U18  [F]
10:45  Tyczka M U18 (7bój) 
10:45  Tyczka M U20 (7bój) 
10:52  600 m K U18  [F]
11:00  600 m K U18  [F]
11:12  60 m pł K U18  [F]
11:20  60 m pł K U18  [F]
11:37  300 m M U18  [F]
11:45  300 m M U18  [F]
11:55  300 m K U18  [F]
12:05  300 m K U18  [F]
12:20  200 m K U18  [F]
12:24  W dal K U18 
12:30  200 m K U18  [F]
12:35  Kula K (3) U18 
12:40  200 m M U18  [F]
12:50  200 m M U18  [F]
13:05  1000 m M U18  [s]
13:20  2000 m K U18  [s]
13:40  600 m M U18  [F]
13:50  600 m M U18  [F]
14:00  4x400 m Mix U18  [s]
14:50  Wzwyż M U20 
15:10  Trójskok M U20 
15:30  200 m K U20  [F]
15:35  200 m K U20  [F]
15:40  200 m M U20  [F]
15:45  200 m M U20  [F]
15:55  3000 m K U20  [s]
16:10  3000 m M U20  [s]
16:25  400 m K U20  [F]
16:30  400 m K U20  [F]
16:40  400 m M U20  [F]
16:45  400 m M U20  [F]
16:55  60 m pł K U20  [el]
17:15  Wzwyż K U20 
17:20  Kula K (4) U20 
16:35  Tyczka K U20 
17:30  60 m pł M U20  [el]
17:35  Trójskok K U20 
17:52  1000 m M U20 (7bój)  [s]
17:55  Siedmiobój M U20 
18:03  60 m pł K U20  [F]
18:10  60 m pł K U20  [F]
18:20  1000 m M U18 (7bój)  [s]
18:25  Siedmiobój M U18 
18:35  60 m pł M U20  [F]
18:45  60 m pł M U20  [F]
19:00  800 m K U20  [F]
19:10  800 m M U20  [F]
19:20  4x400 m Mix U20  [s]
REKORDY
RP (U20) 4.22 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz Spała 2015-02-07
 

Data aktualizacji: 2021-02-14 19:58:28
Tyczka K U20 Planowany START: 2021-02-14 17:30 ZAKOŃCZENIE: 19:47:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 2.80 3.00 3.20 3.40 3.50 3.60 3.70 3.75 3.80 3.85 3.90 3.95 4.00 4.10 wynik inf
1 5 879 CHAMOT Maja 03-10-16 MKS Ustroń (SL) - - - - o - o - xxo - o - xo xxx 4.00 PB
2 2 880 GÓRNY Kinga 02-04-26 MKS Ustroń (SL) - - - - xo o o - xxo - xxo - xxx 3.90 PB
3 1 363 PLAK Malwina 02-01-08 RKS Łódź (LD) - - o xo o o xxx 3.60 SB
4 4 110 KANIA Malwina 03-04-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - o o o xo xxx 3.50 PB
5 3 259 BARTKOWIAK Agnieszka 02-09-20 ZLKL Zielona Góra (LB) - o o o xxx 3.40 PB
5 12 748 IAKOVENKO Valentyna 03-01-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - o o xxx 3.40
5 13 752 KOZŁOWSKA Natalia 02-03-14 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - o o xxx 3.40 SB
8 6 1217 SZCZYGIEŁ Ada 03-10-13 UKS OSoT Szczecin (ZP) - o o xo xxx 3.40 PB
9 14 408 KAMIEŃ Monika 03-06-06 AZS-AWF Warszawa (MZ) o o o xxo xxx 3.40 PB
10 11 1214 BRYKAŁA Dominika 02-03-31 UKS OSoT Szczecin (ZP) - - xxo xxx 3.20
11 8 364 ŚMIAŁKOWSKA Maja 02-04-30 RKS Łódź (LD) - xxo xxx 3.00
12 7 836 SKUBISZ Julia 03-05-27 WKS Flota Gdynia (PM) xo xxx 2.80
10 835 OGIEGŁO Pola 02-12-26 WKS Flota Gdynia (PM) xxx NM
9 1215 BURLIKOWSKA Natalia 02-08-06 UKS OSoT Szczecin (ZP) DNS
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2020 (Toruń)
1 ŁYKO Anna 01 MKS MOS Wrocław 4.10
2 KALITTA Victoria 01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 3.80
3 BORACZYŃSKA Agata 01 KS Warszawianka W-wa 3.75
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2019 (Toruń)
1 ŁYKO Anna 01 MKS MOS Wrocław 4.00
2 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 01 KKL Kielce 3.65
3 CZARNECKA Olga 01 AZS-AWFiS Gdańsk 3.40
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.060692071914673 s.