PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
WROCŁAW, 9 - 11 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-11 18:42:26
Ktj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5 bój U20 5 bój U18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7 bój U20 7 bój U18

DZIEŃ 1
2024-02-09
DZIEŃ 2
2024-02-10
DZIEŃ 3
2024-02-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


TRANSMISJE KP Sport

09:00  60 m pł M U20 (7bój)  [s]
09:15  60 m pł M U18 (7bój)  [s]
09:30  60 m pł M U18  [el]
09:55  600 m K U18  [F B]
10:00  600 m M U18  [F B]
10:05  Trójskok M U18 
10:10  600 m K U18  [F A]
10:15  600 m M U18  [F A]
10:37  60 m pł M U18  [F B]
10:42  60 m pł M U18  [F A]
10:45  Tyczka M U20 (7bój)  [Gr. A]
10:45  Tyczka M U18 (7bój)  [Gr. A]
10:50  Kula M (5) U18 
10:55  60 m pł K U18  [el]
11:20  3000 m ch K U18  [s]
11:50  60 m pł K U18  [F B]
11:55  60 m pł K U18  [F A]
12:05  5000 m ch M U18  [s]
12:35  Wzwyż K U20 
12:40  Trójskok K U18 
12:55  2000 m K U18  [s]
13:25  300 m M U18  [F B]
13:30  300 m K U18  [F B]
13:35  300 m M U18  [F A]
13:40  300 m K U18  [F A]
13:50  3000 m ch K U20  [s]
14:11  Kula K (3) U18 
14:15  5000 m ch M U20  [s]
14:45  3000 m ch K  [s]
14:47  Trójskok M U20 
15:00  Wzwyż M U20 
15:05  5000 m ch M  [s]
15:35  200 m K U18  [F B]
15:40  200 m M U18  [F B]
15:45  200 m K U18  [F A]
15:50  200 m M U18  [F A]
16:00  1000 m M U18  [s]
16:30  4x400 m Mix U18  [s]
16:35  Tyczka K U20 
17:05  200 m K U20  [F B]
17:10  200 m M U20  [F B]
17:15  200 m K U20  [F A]
17:20  200 m M U20  [F A]
17:25  Trójskok K U20 
17:30  3000 m K U20  [s]
17:45  3000 m M U20  [s]
18:00  400 m K U20  [F B]
18:05  400 m M U20  [F B]
18:10  400 m K U20  [F A]
18:15  400 m M U20  [F A]
18:25  60 m pł K U20  [el]
18:45  60 m pł M U20  [el]
19:00  1000 m M U18 (7bój)  [s]
19:10  1000 m M U20 (7bój)  [s]
19:10  Siedmiobój M U18 
19:15  Siedmiobój M U20 
19:20  60 m pł K U20  [F B]
19:25  60 m pł K U20  [F A]
19:40  60 m pł M U20  [F B]
19:45  60 m pł M U20  [F A]
19:55  800 m K U20  [F]
20:00  800 m M U20  [F]
20:05  4x400 m Mix U20  [s]
 

Data aktualizacji: 2024-02-11 18:42:26 OFICJALNE
Tyczka K U20 Planowany START: 2024-02-11 16:35 ZAKOŃCZENIE: 18:29:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 2.80 3.00 3.20 3.40 3.50 3.60 3.70 3.75 3.80 3.85 3.90 3.95 4.00 4.05 wynik inf
1 5 769 LEWANDOWSKA Natalia 2005-09-04 SKLA Sopot (PM) - - - xo o o o - o - xxx 3.80 =PB
2 9 948 JASTRZĄB Zofia 2006-12-19 KKL Kielce (SK) - - - - - o xo xxo x- xx 3.75 SB
3 2 946 BISKUPSKA Natalia 2005-08-16 KKL Kielce (SK) - - - - - o xxx 3.60
4 4 772 MACIEJEWSKA Wiktoria 2005-08-30 SKLA Sopot (PM) - - o xo xxo o xxx 3.60 PB
5 1 704 KALINICZENKO Jelizawieta 2006-08-15 AML Słupsk (PM) - o o xo o xxx 3.50 SB
5 10 61 KAMIŃSKA Barbara 2005-10-11 MKS MOS Wrocław (DS) - o o xo o x- xx 3.50 =PB
7 3 65 POSŁUSZNY Martyna 2006-04-05 MKS MOS Wrocław (DS) - xxo o xxx 3.20 SB
8 8 784 BEYER-WRÓBLEWSKA Emilia 2006-10-22 WKS Flota Gdynia (PM) o o xo xxx 3.20 PB
9 7 418 LUDWINIAK Amelia 2006-03-07 KS Warszawianka W-wa (MZ) xo o xxx 3.00 =SB
6 335 OLCZAK Liwia 2006-03-03 RKS Łódź (LD) xxx NM
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2023 (Rzeszów)
1 BISKUPSKA Natalia 05 KKL Kielce 3.85
2 LEWANDOWSKA Natalia 05 SKLA Sopot 3.80
3 BARTEL Maria 04 AZS-AWFiS Gdańsk 3.60
3 GABORSKA Zofia 04 MKL Szczecin 3.60
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2022 (Rzeszów)
1 CHAMOT Maja 03 KS Sprint Bielsko-Biała 4.10
2 IAKOVENKO Valentyna 03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 3.85
3 BARTEL Maria 04 AZS-AWFiS Gdańsk 3.70
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.039228 s. | Mem: 1.25 megabytes