PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
RZESZÓW, 11-13 lutego 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-02-12 16:00:07
Kwjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2022-02-11
DZIEŃ 2
2022-02-12
DZIEŃ 3
2022-02-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 1.85 KRAWCZUK Elżbieta AZS Białystok Warszawa 1977-02-20
RP (U18) 1.85 KSOK Anna Śląsk Wrocław Spała 2000-02-18
 

Data aktualizacji: 2022-02-12 16:00:07
Wzwyż K U18 Planowany START: 2022-02-12 12:40 ZAKOŃCZENIE: 14:20:00 DEKORACJA 15:30
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.50 1.55 1.59 1.62 1.65 1.68 1.70 1.72 1.74 1.76 1.80 wynik inf
1 5 1015 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 UKS OSoT Szczecin (ZP) - - - o o xxo xo o xo o xxx 1.76 PB
2 11 653 PATEJUK Milena 2006-02-01 AML Słupsk (PM) - xxo o o o xo o o o xxx 1.74 PB
3 7 656 TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 AML Słupsk (PM) - - o o o o o xo xo xxx 1.74 PB
4 1 644 GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 AML Słupsk (PM) - - o o o o o xo xxo xxx 1.74 SB
5 8 179 GÓRSKA Natalia 2005-09-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) o o o o xxx 1.62
6 9 902 RYBAK Daria 2005-11-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) o o o xxx 1.59 SB
7 12 480 BARANOWSKA Nina 2006-05-18 WKS Wawel Kraków (MA) o o xo xxx 1.59
8 14 926 SOBAŃSKA Hanna 2006-05-31 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) o xo xo xxx 1.59 PB
9 6 420 LODKOWSKA Amelia 2005-09-20 UKS LA Basket Warszawa (MZ) o o xxo xxx 1.59
10 2 363 DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ) o xxx 1.50
10 4 482 GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 WKS Wawel Kraków (MA) o xxx 1.50
12 3 1006 KONIECZKO Martyna 2005-02-07 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) xxo xxx 1.50
12 10 462 PTASZEK Aleksandra 2006-01-14 MKS Tempo Kęty (MA) xxo xxx 1.50
13 336 SKORUPA Natalia 2006-03-30 KS Lider Grodzisk Mazowiecki (MZ) xxx NM
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2021 (Toruń)
1 GRABOWSKA Hanna 05 AML Słupsk 1.74
2 TWARDOWSKA Emilia 05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1.72
3 KOKOT Katarzyna 04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1.72
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2020 (Toruń)
1 KOKOT Katarzyna 04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1.70
2 WYSOCKA Alicja 03 KS Orzeł Warszawa 1.70
3 KRUŻA Marcelina 03 MKS Sambor Tczew 1.68
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.0368841 s. | Mem: 1.25 megabytes