PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 12-14 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-13 20:13:47
Mkulaj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2021-02-12
DZIEŃ 2
2021-02-13
DZIEŃ 3
2021-02-14
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



09:00  60 m M U20 (7bój)  [s]
09:17  60 m K U18  [el]
09:45  W dal M U20 (7bój) 
09:46  60 m M U18  [el]
10:09  60 m M U18 (7bój)  [s]
10:21  60 m K U18  [F]
10:27  60 m K U18  [F]
10:30  Tyczka M U18 
10:35  1000 m K U18  [s]
10:54  60 m M U18  [F]
11:00  60 m M U18  [F]
11:05  Kula M U20 (7bój) 
11:05  W dal M U18 (7bój) 
11:10  2000 m M U18  [s]
11:48  200 m K U18  [el]
12:19  200 m M U18  [el]
12:32  Wzwyż K U18 
12:35  Kula M U18 (7bój) 
12:36  W dal M U18 
12:48  600 m K U18  [el]
13:15  600 m M U18  [el]
13:43  300 m K U18  [el]
14:33  300 m M U18  [el]
15:32  60 m K U20  [el]
15:55  Wzwyż M U20 (7bój) 
16:00  60 m M U20  [el]
16:16  W dal K U20 
16:30  60 m K U20  [F]
16:40  60 m K U20  [F]
16:49  1500 m K U20  [s]
17:07  Tyczka M U20 
17:23  400 m M U20  [el]
17:55  60 m M U20  [F]
18:00  60 m M U20  [F]
18:10  400 m K U20  [el]
18:15  Wzwyż M U18 (7bój) 
18:16  W dal M U20 
18:43  1500 m M U20  [s]
18:51  Kula M (6) U20 
18:59  200 m K U20  [el]
19:24  200 m M U20  [el]
19:58  800 m M U20  [el]
20:12  800 m K U20  [el]
REKORDY
RP (U20) 22.96 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Spała 2016-12-29
 

Data aktualizacji: 2021-02-13 20:13:47
Kula M (6) U20 Planowany START: 2021-02-13 18:51 ZAKOŃCZENIE: 19:55:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 7 1071 RODZIAK Damian 03-01-27 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 15.54 16.74 16.50 x 17.67 x 17.67 PB
2 15 624 KOREJBA Jakub 03-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 14.58 15.20 16.24 16.34 16.87 16.41 16.87 PB
3 3 707 STARAK Radosław 03-02-28 KS Podlasie Białystok (PD) 16.85 15.93 16.15 16.03 x x 16.85 PB
4 8 725 KRYSZYN Paweł 03-08-26 UKS Technik Augustów (PD) 15.27 15.93 16.65 x x x 16.65 PB
5 4 27 KANIK Jakub 02-05-20 LKS Górnik Wałbrzych (DS) x 14.96 15.36 15.27 16.24 x 16.24 SB
6 14 1015 REWERS Mikołaj 02-08-13 LUKS Orkan Września (WP) 15.65 x 15.18 x 15.15 x 15.65 PB
7 13 262 KLEINERT Jakub 02-08-13 ZLKL Zielona Góra (LB) 15.36 x 14.74 x 15.54 x 15.54
8 16 67 ZAWROTNIAK Marcin 02-07-28 MKS Osa Zgorzelec (DS) 12.95 14.83 15.48 x 14.84 x 15.48
9 9 652 KOPEĆ Mateusz 02-08-11 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 13.78 x 15.23 15.23 SB
10 2 28 KUCZAJ Kamil 02-10-07 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 13.95 14.91 14.06 14.91
11 10 1146 RUCIŃSKI Kacper 02-10-23 MKL Jurand Szczytno (WN) 14.50 14.89 14.58 14.89
12 11 1092 KOZINA Filip 02-06-07 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 13.48 x 14.48 14.48
13 6 327 KRZYSTANEK Mateusz 02-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x 14.32 x 14.32
14 5 1016 SROKA Wiktor 03-01-08 LUKS Orkan Września (WP) x 13.46 13.15 13.46
15 1 1014 MICZUGA Piotr 03-07-06 LUKS Orkan Września (WP) 12.79 12.75 13.30 13.30
16 12 945 OLSZYŃSKI Jakub 03-02-27 UKS Miotacz Sosnowiec (SL) x 10.08 11.65 11.65
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2020 (Toruń)
1 MAROK Wojciech 01 UKS Orkan Środa Wlkp. 19.40
2 GOŹDZIEWICZ Piotr 01 UKS 12 Kalisz 18.72
3 BORKOWSKI Jakub 01 PKS Gwardia Szczytno 18.16
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2019 (Toruń)
1 WARSZAWSKI Kornel 00 KS Agros Zamość 18.98
2 MAROK Wojciech 01 UKS Orkan Środa Wlkp. 18.61
3 KOKOSZEWSKI Oskar 00 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 18.17
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.050849914550781 s.