PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 8-10 lutego 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-02-09 12:21:10
Mtjm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 60PK 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2019-02-08
DZIEŃ 2
2019-02-09
DZIEŃ 3
2019-02-10
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

09:00  60 m M U20 (7bój)  [s]
09:20  60 m K U18  [el]
09:30  Tyczka M U18 
09:40  W dal M U20 (7bój) 
09:41  60 m M U18  [el]
10:07  60 m M U18 (7bój)  [s]
10:20  60 m K U18  [F]
10:35  1000 m K U18  [s]
10:50  Kula M U20 (7bój) 
10:53  W dal M U18 (7bój) 
10:55  60 m M U18  [F]
11:07  2000 m M U18  [s]
11:40  200 m K U18  [el]
12:10  Wzwyż K U18 
12:15  200 m M U18  [el]
12:22  Kula M U18 (7bój) 
12:40  600 m K U18  [el]
12:50  W dal M U18 
12:55  600 m M U18  [el]
13:20  300 m K U18  [el]
13:50  300 m M U18  [el]
15:00  60 m K U20  [el]
15:11  W dal K U20 
15:20  60 m M U20  [el]
15:33  Wzwyż M U20 (7bój) 
15:55  60 m K U20  [F]
16:08  1500 m K U20  [s]
16:29  60 m M U20  [F]
16:42  Tyczka M U20 
16:45  400 m M U20  [el]
17:20  400 m K U20  [el]
17:45  W dal M U20 
17:50  Wzwyż M U18 (7bój) 
17:55  1500 m M U20  [s]
18:15  Kula M (6) U20 
18:20  200 m K U20  [el]
18:47  200 m M U20  [el]
19:16  800 m M U20  [el]
19:35  800 m K U20  [el]
REKORDY
RP (U18) 5.06 MASŁOWSKI Piotr ZAWISZA Bydgoszcz Warszawa 2001-01-20
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-02-09 12:21:10
Tyczka M U18 - FINAŁ Planowany START: 2019-02-09 09:30 ZAKOŃCZENIE: 12:01:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 3.20 3.40 3.60 3.70 3.80 3.90 4.00 4.05 4.10 4.15 4.20 4.25 4.30 4.35 4.40 4.50 4.60 4.70 wynik inf
1 3 873 KUPCZAK Adrian 02-01-27 UKS Olimp Mazańcowice (SL) - - - - - - - - - - o - o - xo o o xxx 4.60 SB
2 4 674 JAWORSKI Oskar 03-05-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - o - o - xo xo o o xo xo xxx 4.25 PB
3 5 757 MACIEJEWSKI Kacper 03-04-29 WKS Flota Gdynia (PM) - - - - xo o o - xxo - xo xo xxx 4.25 PB
4 8 681 SENK Dominik 02-03-26 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - - o o o xo o o o o xxx 4.20
5 2 256 FURSEWICZ Eryk 03-02-24 ZLKL Zielona Góra (LB) - - o - o - xo - o o xx- x 4.15 PB
6 7 679 RACZKOWSKI Kacper 03-07-10 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - o - o - xo x- xx 4.00
7 6 303 GRACZYK Oskar 03-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) - xo o o xxo xxx 3.80 PB
8 10 116 PAWLICKI Szymon 02-06-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - xxo xo xxx 3.60
9 9 296 ŹEMIGAŁA Bartosz 03-03-13 MKLA Łęczyca (LD) o o xxo xxx 3.60 =PB
1 395 MARCINIEWICZ Bartosz 02-11-24 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - - - xxx NM

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.055663824081421 s.