PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 14-16 lutego 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-15 11:32:13
Mtjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 TyczkaU18II WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2020-02-14
DZIEŃ 2
2020-02-15
DZIEŃ 3
2020-02-16
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 5.06 MASŁOWSKI Piotr ZAWISZA Bydgoszcz Warszawa 2001-01-20
 

Data aktualizacji: 2020-02-15 11:32:13
Tyczka M U18 Planowany START: 2020-02-15 09:30 ZAKOŃCZENIE: 11:16:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 3.20 3.40 3.60 3.80 3.95 4.10 4.20 4.30 4.35 4.40 4.45 4.50 4.60 wynik inf
1 1 737
MACIEJEWSKI Kacper 03-04-29 WKS Flota Gdynia (PM) - - - o o xo o o - o x- o xxx 4.50 =PB
2 4 664
JAWORSKI Oskar 03-05-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - - - o - o o - o - xxx 4.40 =PB
3 8 272
FURSEWICZ Eryk 03-02-24 ZLKL Zielona Góra (LB) - - - - x- o - x- - x- x 4.10
4 5 849
BUCKI Dawid 03-04-03 UKS Olimp Mazańcowice (SL) - o o o o xxx 3.95
5 9 695
ŻMICH Jakub 03-07-11 KL Gdynia (PM) - - o xo o xxx 3.95 PB
6 7 314
GRACZYK Oskar 03-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) - - - xxo o xxx 3.95
7 6 273
KRUGER Filip 04-05-30 ZLKL Zielona Góra (LB) o o xo o xo xxx 3.95 PB
8 2 858
POCHOPIEŃ Nikodem 04-11-04 KKL Kielce (SK) - - o o xxo xxx 3.95
9 3 306
ŻEMIGAŁA Bartosz 03-03-13 MKLA Łęczyca (LD) - - o xxx 3.60
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2019 (Toruń)
1 KUPCZAK Adrian 02 UKS Olimp Mazańcowice 4.60
2 JAWORSKI Oskar 03 AZS-AWFiS Gdańsk 4.25
3 MACIEJEWSKI Kacper 03 WKS Flota Gdynia 4.25
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2018 (Toruń)
1 KUPCZAK Adrian 02 UKS Olimp Mazańcowice 4.40
2 SENK Dominik 02 AZS-AWFiS Gdańsk 4.35
3 KRZEMPEK Maciej 01 UKS Olimp Mazańcowice 4.10
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.073811054229736 s.