PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
WROCŁAW, 9 - 11 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-09 15:47:41
Mwdj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5 bój U20 5 bój U18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7 bój U20 7 bój U18

DZIEŃ 1
2024-02-09
DZIEŃ 2
2024-02-10
DZIEŃ 3
2024-02-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


TRANSMISJE KP Sport

10:00  60 m pł K U20 (5bój)  [s]
10:41  Wzwyż K U20 (5bój)  [Gr. A]
11:30  W dal K U20 
11:45  60 m pł K U18 (5bój)  [s]
13:17  Wzwyż K U18 (5bój)  [Gr. A]
13:20  Kula K U20 (5bój)  [Gr. A]
13:30  W dal M U20 
14:45  Kula K U18 (5bój)  [Gr. A]
15:00  Tyczka K U18 
15:20  Wzwyż M U18 
15:30  W dal K U20 (5bój)  [Gr. A]
16:30  W dal K U18 (5bój)  [Gr. A]
17:10  800 m K U20 (5bój)  [s]
17:20  Pięciobój K U20 
18:00  800 m K U18 (5bój)  [s]
18:10  Pięciobój K U18 
 

Data aktualizacji: 2024-02-09 15:47:41 OFICJALNE
W dal M U20 Planowany START: 2024-02-09 13:30 ZAKOŃCZENIE: 14:30:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 11 720 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x
7.08
7.07
7.28
x
7.10
7.28
2 3 429 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk (MZ) x
6.63
6.91
7.23
7.19
7.24
7.24
PB
3 13 391 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa (MZ) x
6.62
6.99
7.01
7.18
7.09
7.18
PB
4 5 173 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń (KP) 6.38
6.70
7.00
6.75
5.67
6.93
7.00
PB
5 1 717 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk (PM) 6.28
6.52
6.68
6.48
6.62
6.62
6.68
6 7 461 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom (MZ) 6.61
6.21
-
3.76
r

6.61
SB
7 6 643 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 6.14
6.31
6.47
6.21
6.50
x
6.50
8 2 194 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin (LU) 6.04
6.48
6.48
6.33
6.45
6.46
6.48
SB
9 10 120 DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław (DS) 6.44
x
6.25



6.44
10 8 195 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin (LU) 6.35
x
6.00



6.35
PB
11 12 845 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec (SL) 6.33
6.28
6.28



6.33
12 9 831 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 5.11
x
x



5.11
4 6 STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 niestowarzyszony (...)





DNS
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2023 (Rzeszów)
1 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 04 LLKS Osowa Sień 7.21
2 KACZOR Marcin 04 UKS Orkan Środa Wlkp. 7.08
3 PTASIEWICZ Jakub 05 MKS Bank BS Płońsk 6.99
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2022 (Rzeszów)
1 KAMIONEK Patryk 04 UKS LA Basket Warszawa 7.14
2 ZAZULA Michał 03 MKS Bolesłavia Bolesławiec 7.07
3 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 04 LLKS Osowa Sień 7.02
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.037998 s. | Mem: 1.25 megabytes