PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
RZESZÓW, 11-13 lutego 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-02-13 16:25:03
Mwj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2022-02-11
DZIEŃ 2
2022-02-12
DZIEŃ 3
2022-02-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U20) 2.27 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Łódź 1988-01-16
 

Data aktualizacji: 2022-02-13 16:25:03
Wzwyż M U20 Planowany START: 2022-02-13 14:33 ZAKOŃCZENIE: 16:18:00 DEKORACJA 17:20
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.85 1.89 1.93 1.97 2.00 2.03 2.06 2.08 2.10 2.12 2.14 2.18 wynik inf
1 1 626 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok (PD) - - - - o o - o o o xxo xxx 2.14 =PB
2 7 651 NIELUB Jakub 2003-09-09 AML Słupsk (PM) - - o - o o xo - x- xo xxx 2.12 PB
3 5 238 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca (LD) - o - o - o xo xo o x- xx 2.10
4 2 94 DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - - o xo o o xxx 2.03 SB
5 6 98 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - - o o o xxx 2.00
6 4 636 KONOPKO Piotr 2004-05-23 LUKS Hańcza Suwałki (PD) o o o xxo xxx 1.97 SB
6 8 451 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia (MA) o o o xxo xxx 1.97
8 3 28 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra (DS) o xo xxo xxx 1.93 PB
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2021 (Toruń)
1 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2.15
2 DONAKOWSKI Damian 03 GKS Olimpia Grudziądz 2.06
3 NIELUB Jakub 03 AML Słupsk 2.06
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2020 (Toruń)
1 JACHYM Marcin 01 CWKS Resovia Rzeszów 2.10
2 PAJĄK Jakub 01 UKS Błyskawica Domaniewice 2.08
3 HOŁUB Jakub 02 AZS UMCS Lublin 2.06
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.04389 s. | Mem: 1.25 megabytes