PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 8-10 lutego 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-02-09 18:19:05
M1500j
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 60PK 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2019-02-08
DZIEŃ 2
2019-02-09
DZIEŃ 3
2019-02-10
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

09:00  60 m M U20 (7bój)  [s]
09:20  60 m K U18  [el]
09:30  Tyczka M U18 
09:40  W dal M U20 (7bój) 
09:41  60 m M U18  [el]
10:07  60 m M U18 (7bój)  [s]
10:20  60 m K U18  [F]
10:35  1000 m K U18  [s]
10:50  Kula M U20 (7bój) 
10:53  W dal M U18 (7bój) 
10:55  60 m M U18  [F]
11:07  2000 m M U18  [s]
11:40  200 m K U18  [el]
12:10  Wzwyż K U18 
12:15  200 m M U18  [el]
12:22  Kula M U18 (7bój) 
12:40  600 m K U18  [el]
12:50  W dal M U18 
12:55  600 m M U18  [el]
13:20  300 m K U18  [el]
13:50  300 m M U18  [el]
15:00  60 m K U20  [el]
15:11  W dal K U20 
15:20  60 m M U20  [el]
15:33  Wzwyż M U20 (7bój) 
15:55  60 m K U20  [F]
16:08  1500 m K U20  [s]
16:29  60 m M U20  [F]
16:42  Tyczka M U20 
16:45  400 m M U20  [el]
17:20  400 m K U20  [el]
17:45  W dal M U20 
17:50  Wzwyż M U18 (7bój) 
17:55  1500 m M U20  [s]
18:15  Kula M (6) U20 
18:20  200 m K U20  [el]
18:47  200 m M U20  [el]
19:16  800 m M U20  [el]
19:35  800 m K U20  [el]
REKORDY
RP (U20) 3:45.83 BORKOWSKI Mateusz LKB Rudnik Spała 2016-02-20
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Ranking

Data aktualizacji: 2019-02-09 18:19:05
1500 m M U20 - Bieg 1 Planowany START: 2019-02-09 17:55 WYSTARTOWANO: 17:54:17
  PhotoFinish
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 10 3 816 KUCHMAN Mateusz 01-08-14 MKS-MOSM Bytom (SL) 3:59.26 PB 1
1 8 2 926 PRZYBYLAK Tomasz 01-02-07 OŚ AZS Poznań (WP) 3:59.35 2
2 6 3 547 TOMASIAK Piotr 00-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz (MA) 3:59.40 3
3 4 3 167 SZYNAKA Wiktor 01-01-08 MKL Toruń (KP) 4:00.59 PB 4
4 7 3 326 BUDZIŃSKI Maciej 00-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 4:02.40 YC 5
1 8 1 531 RAPTA Paweł 00-12-18 MKS Rabka-Zdrój (MA) 4:03.56 6
5 5 3 23 SKIBIAK Kacper 00-02-20 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 4:06.16 7
6 1 3 125 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 01-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 4:06.86 8
2 7 2 914 LEWANDOWSKI Jakub 00-10-06 MKS Gniezno (WP) 4:06.93 PB 9
3 5 2 586 PRZYDZIAŁ Jakub 00-12-18 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 4:07.21 PB 10
4 2 2 467 KUCHARSKI Jarosław 00-01-15 RLTL ZTE Radom (MZ) 4:08.34 SB 11
2 4 1 574 BERNAL Konrad 01-08-21 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 4:09.06 12
7 2 3 430 BIERNACKI Michał 00-04-17 MKS Polonia Warszawa (MZ) 4:09.11 PB 13
5 1 2 427 PRZESTRZELSKI Kajetan 01-03-08 MKS Pogoń Siedlce (MZ) 4:11.14 PB 14
6 6 2 686 SZTEJTER Jakub 01-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 4:11.33 15
3 1 1 353 PAWLAK Mateusz 01-03-18 UKS Czempion Bełchatów (LD) 4:11.74 16
4 7 1 648 SADŁOWSKI Piotr 00-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 4:13.24 17
5 6 1 981 TYBOROWSKI Natan 01-07-02 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 4:13.26 18
8 3 3 969 KOZŁOWSKI Piotr 01-02-14 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 4:14.38 19
7 9 2 436 RYBAKOWSKI Michał 00-08-30 MKS Polonia Warszawa (MZ) 4:15.38 YC 20
6 3 1 934 TOBERA Mieszko 01-06-04 PLKS Gwda Piła (WP) 4:15.58 PB 21
7 2 1 830 RACZEK Piotr 00-04-11 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 4:17.46 PB 22
8 9 1 492 GRZEGRZÓŁKA Szymon 01-12-09 UKS Młodzik Warszawa (MZ) 4:19.73 23
8 4 2 855 PASZKO Mikołaj 01-04-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 4:21.16 24
9 5 1 429 ŻUK Łukasz 01-11-29 MKS Pogoń Siedlce (MZ) 4:22.91 PB 25
9 3 2 1021 MANIECKI Gabriel 01-05-21 KS Hanza Goleniów (ZP) 4:31.33 26
8 3 691 KOWALSKI Marcin 01-02-02 GKS Żukowo (PM) DNF
9 3 694 OSTROWSKI Filip 01-07-12 KKL Rodło Kwidzyn (PM) DNF

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.059334993362427 s.