PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 8-10 lutego 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-02-10 13:22:52
M600jm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 60PK 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2019-02-08
DZIEŃ 2
2019-02-09
DZIEŃ 3
2019-02-10
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

09:00  60 m M U20 (7bój)  [s]
09:20  60 m K U18  [el]
09:30  Tyczka M U18 
09:40  W dal M U20 (7bój) 
09:41  60 m M U18  [el]
10:07  60 m M U18 (7bój)  [s]
10:20  60 m K U18  [F]
10:35  1000 m K U18  [s]
10:50  Kula M U20 (7bój) 
10:53  W dal M U18 (7bój) 
10:55  60 m M U18  [F]
11:07  2000 m M U18  [s]
11:40  200 m K U18  [el]
12:10  Wzwyż K U18 
12:15  200 m M U18  [el]
12:22  Kula M U18 (7bój) 
12:40  600 m K U18  [el]
12:50  W dal M U18 
12:55  600 m M U18  [el]
13:20  300 m K U18  [el]
13:50  300 m M U18  [el]
15:00  60 m K U20  [el]
15:11  W dal K U20 
15:20  60 m M U20  [el]
15:33  Wzwyż M U20 (7bój) 
15:55  60 m K U20  [F]
16:08  1500 m K U20  [s]
16:29  60 m M U20  [F]
16:42  Tyczka M U20 
16:45  400 m M U20  [el]
17:20  400 m K U20  [el]
17:45  W dal M U20 
17:50  Wzwyż M U18 (7bój) 
17:55  1500 m M U20  [s]
18:15  Kula M (6) U20 
18:20  200 m K U20  [el]
18:47  200 m M U20  [el]
19:16  800 m M U20  [el]
19:35  800 m K U20  [el]
REKORDY
RP (U18) 1:20.30 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz Toruń 2018-02-11
RP (U18) 1:20.21* POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń Toruń 2019-02-02
 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  FINAŁ A  FINAŁ B

Data aktualizacji: 2019-02-10 13:22:52
600 m M U18 - FINAŁ A Planowany START: 2019-02-10 13:05 WYSTARTOWANO: 13:02:24
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 5 823 WYDERKA Maciej 02-07-29 MKS-MOSM Bytom (SL) 1:20.33 PB
2 6 993 LEWALSKI Kacper 03-05-07 MKS Truso Elbląg (WN) 1:20.47 PB
3 3 690 RÓŻNICKI Krzysztof 03-08-29 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 1:20.91 PB
4 2 147 GUTOWSKI Dawid 02-01-04 LKS Vectra Włocławek (KP) 1:21.42 PB
5 4 354 WOŚKO Kacper 03-02-21 UKS Czempion Bełchatów (LD) 1:23.21
6 1 60 WIECZOREK Miłosz 03-02-27 MLKS Echo Twardogóra (DS) 1:25.38

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.067172765731812 s.