PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 14-16 lutego 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-16 15:52:57
M200j 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 TyczkaU18II WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2020-02-14
DZIEŃ 2
2020-02-15
DZIEŃ 3
2020-02-16
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  60 m M U20 (7bój)  [s]
09:20  60 m K U18  [el]
09:30  Tyczka M U18 
09:40  60 m M U18  [el]
09:40  W dal M U20 (7bój) 
10:05  60 m M U18 (7bój)  [s]
10:20  60 m K U18  [F]
10:35  1000 m K U18  [s]
10:55  60 m M U18  [F]
11:05  W dal M U18 (7bój) 
11:05  Kula M U20 (7bój) 
11:10  2000 m M U18  [s]
11:35  200 m K U18  [el]
12:10  200 m M U18  [el]
12:35  Kula M U18 (7bój) 
12:40  600 m K U18  [el]
12:45  W dal M U18 
12:50  Wzwyż K U18 
13:05  600 m M U18  [el]
13:30  300 m K U18  [el]
14:10  300 m M U18  [el]
15:30  60 m K U20  [el]
15:50  60 m M U20  [el]
16:00  Wzwyż M U20 (7bój) 
16:10  W dal K U20 
16:25  60 m K U20  [F]
16:45  1500 m K U20  [s]
17:00  60 m M U20  [F]
17:05  Tyczka M U20 
17:25  400 m M U20  [el]
17:55  400 m K U20  [el]
18:10  W dal M U20 
18:20  1500 m M U20  [s]
18:30  Wzwyż M U18 (7bój) 
18:35  200 m K U20  [el]
18:45  Kula M (6) U20 
19:05  200 m M U20  [el]
19:45  800 m M U20  [el]
20:05  800 m K U20  [el]
REKORDY
RP (U20) 21.11 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno Toruń 2017-02-11
Kwalifikacje: 12 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  elim 6  elim 7  elim 8  FINAŁ A  FINAŁ B  Ranking

Data aktualizacji: 2020-02-15 19:47:36
200 m M U20 - elim 1 Planowany START: 2020-02-15 19:05 WYSTARTOWANO: 19:07:57
  PhotoFinish
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 6 7 571
WDOWIK Oliwer 02-01-03 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 21.25 0.178 q PB 1
1 6 2 768
PAJĄK Jakub 01-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 21.59 0.186 q PB 2
1 5 8 967
ŻOK Łukasz 01-05-17 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 21.76 0.193 q 3
1 6 3 525
PIETRUSA Jakub 02-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 21.80 (791) 0.181 q PB 4
1 5 1 50
SZACHNIEWICZ Szymon 01-05-26 MKS MOS Wrocław (DS) 21.80 (800) 0.204 q PB 5
2 6 8 779
TARADAJ Bartosz 01-12-22 MKS-MOS Katowice (SL) 21.98 0.266 q 6
2 5 3 879
KAROLEWSKI Marcin 02-12-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 22.07 0.163 qB 7
2 4 1 548
POKORA Dawid 02-03-25 LKS Orzeł Namysłów (OP) 22.10 0.199 qB PB 8
1 6 6 214
KRUPA Patryk 02-04-21 KS Agros Zamość (LU) 22.12 0.223 qB 9
1 6 4 390
GŁĘBOCKI Jan 01-04-09 AZS-AWF Warszawa (MZ) 22.15 0.234 qB PB 10
2 5 4 828
KULIGOWSKI Michał 02-08-13 RMKS Rybnik (SL) 22.16 0.239 qB 11
2 5 2 901
SIENKIEWICZ Bartosz 01-01-19 MKL Jarocin (WP) 22.42 0.182 qB PB 12
3 3 2 246
RATAJCZYK Jakub 01-04-19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 22.53 (523) 0.197 PB 13
1 3 5 572
ŻYCZYŃSKI Tomasz 02-02-06 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 22.53 (526) 0.191 14
2 6 5 1036
BACHÓRSKI Anton 02-07-18 MKL Szczecin (ZP) 22.54 0.259 15
2 5 6 1026
ZIOBRO Wiktor 01-09-16 KL Bałtyk Koszalin (ZP) 22.59 0.205 SB 16
3 3 4 780
WIEWIÓRKA Paweł 02-11-01 MKS-MOS Katowice (SL) 22.65 0.160 17
3 6 1 92
KUCHCIŃSKI Szymon 02-03-20 WLKS Wrocław (DS) 22.67 0.268 18
2 5 7 52
WISZNIOWSKI Mateusz 02-09-07 MKS MOS Wrocław (DS) 22.68 (673) 0.155 PB 19
4 2 1 94
ŁUCZYŃSKI Dominik 02-10-11 WLKS Wrocław (DS) 22.68 (676) 0.171 PB 20
3 4 6 885
STEMPNIAK Piotr 01-07-27 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 22.74 0.290 PB 21
3 4 5 131
TRZÓSŁO Adrian 01-10-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 22.77 0.233 YC 22
4 3 6 216
PYDA Jakub 01-03-23 KS Agros Zamość (LU) 22.78 0.133 23
3 4 8 113
KASZYŃSKI Dawid 02-04-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 22.84 0.185 PB 24
3 3 7 372
GAWRON Patryk 01-03-04 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 22.85 0.153 PB 25
4 4 2 379
CHUDAK Franciszek 01-12-03 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 22.86 0.172 26
4 2 7 876
GAWEŁ Robert 01-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 22.93 0.251 PB 27
5 3 1 966
WITKE Jakub 02-10-03 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 22.94 (932) 0.171 PB 28
3 3 3 83
WIECZOREK Kacper 01-12-06 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław (DS) 22.94 (939) 0.103 PB 29
4 3 8 435
JAWORSKI Mateusz 02-01-15 OKS Skra Warszawa (MZ) 23.04 0.199 30
4 4 4 1013
TUREK Bartosz 02-05-22 UKS Atos Woźnice (WN) 23.14 0.225 31
5 2 6 467
WRÓBEL Adam 01-10-24 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 23.44 0.200 32
4 2 5 819
DRÓŻDŻ Marcin 02-01-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 23.51 0.192 33
5 4 7 505
KUFEL Maksymilian 02-08-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 23.57 0.101 34
4 1 3 347
MALEWSKI Bartłomiej 01-03-22 RKS Łódź (LD) 23.77 0.175 35
5 2 4 385
PRZYŻECKI Dominik 01-01-17 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 23.87 0.259 36
5 2 3 950
ŁYSIAK Łukasz 02-04-21 UKS Przełaj Żerków (WP) 23.97 0.190 37
5 1 5 951
MIKUSZEWSKI Konrad 02-04-25 UKS Przełaj Żerków (WP) 24.25 0.211 38
5 2 2 329
WŁODAREK Bartek 01-11-29 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 24.36 0.192 SB 39
6 1 2 464
MAKOS Szymon 02-09-11 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 24.55 0.222 PB 40
5 2 8 660
FILIPOWICZ Kacper 02-01-10 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 24.57 0.209 41
6 1 6 948
GUŹDZIOŁ Paweł 02-02-04 UKS Przełaj Żerków (WP) 24.70 0.250 42
6 1 8 463
MAKOS Bartosz 01-02-07 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 24.97 0.144 43
4 3 353
PĘCZEK Piotr 02-02-22 RKS Łódź (LD) DNS 0.613
5 5 339
ŁUKOMSKI Adam 01-09-06 MUKS Park Zduńska Wola (LD) DQ 0.249 163.3(a)
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2019 (Toruń)
1 WYKROTA Patryk 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 21.38
2 WRÓBEL Mateusz 00 TS Wieliczanka Wieliczka 21.62
3 TRZASKA Damian 00 MKS Durasan Płońsk 21.93
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2018 (Toruń)
1 SMOSARSKI Dominik 99 PKS Gwardia Szczytno 21.25
2 KREFT Szymon 00 LKS Ziemi Puckiej Puck 21.82
3 JAKUBOWSKI Adam 00 CTL ORLĘTA Częstochowa 22.08
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.087701797485352 s.