PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
RZESZÓW, 11-13 lutego 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-02-13 14:32:51
K4x400jmMix 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2022-02-11
DZIEŃ 2
2022-02-12
DZIEŃ 3
2022-02-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-02-13 14:32:51
4x400 m Mix U18 Planowany START: 2022-02-13 14:05 WYSTARTOWANO: 14:03:41 DEKORACJA 14:45
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 5 1 547 GRYKAŁOWSKI Marek
CYGAN Natalia
BUTRYN Kornelia
BEMBENEK Jakub
KKL Stal Stalowa Wola (PK) 3:40.46 0.129 1
2 6 1 712 KRÓLAK Marta
FIJAŁKOWSKI Mikołaj
JANICKA Dominika
TEIXEIRA Jory
SKLA Sopot (PM) 3:43.43 0.232 2
3 4 1 792 NEUMANN Borys
AUGUSTINIOK Kamila
MAJERANOWSKI Maciej
BOCHENEK Jagoda
MKS-MOSM Bytom (SL) 3:45.31 0.172 4
4 3 1 894 BŁASZCZAK Karol
PŁÓCIENNICZAK Amelia
DĄBRÓWKA Lena
OPIELEWICZ Bartosz
KS Stal LA Ostrów Wlkp. II (WP) 3:52.23 0.179 8

1 4 2 900 JOPEK Michał
KLAR Oliwia
ADAMCIO Dagmara
RAK Piotr
KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 3:43.96 0.157 3
2 3 2 607 CZUBA Emanuel
BŁASZCZAK Julia
SZCZEPANIK Julia
PEMPUŚ Adrian
UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 3:51.52 0.107 7
3 5 2 168 CHMIELEWSKI Kacper
STASIAK Milena
PAŃKO Kacper
CZERWIŃSKA Kinga
MKS Unia Hrubieszów (LU) 4:05.25 0.183 9
6 2 425 WOŹNIAK Łukasz
JACZEWSKA Amelia
KWIATKOWSKA Dominika
WRONKA Kacper
UKS LA Basket Warszawa (MZ) DQ 0.092 TR 16.8

1 4 3 102 SWOROWSKI Krzysztof
KOŁODZIEJCZAK Magdalena
SIEDLECKA Hanna
TOBOLSKI Konrad
GKS Olimpia Grudziądz (KP) 3:48.93 0.164 5
2 6 3 646 KASPRZYK Kacper
CZEPIEL Milena
PRUSS Magdalena
KOŁODZIEJSKI Oliwier
AML Słupsk (PM) 3:50.60 0.224 6
3 5 3 49 BASIŃSKI Paweł
KAMIŃSKA Barbara
POSŁUSZNY Martyna
SZARAPO Jakub
MKS MOS Wrocław (DS) 4:11.19 0.188 10
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2021 (Toruń)
1 MKL Jarocin 3:40.39
2 KS AZS UWM Olsztyn 3:40.67
3 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 3:40.71
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2020 (Toruń)
1 MKL Jarocin 3:43.54
1 MKS-MOSM Bytom 3:47.24
2 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 3:47.66
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.053303 s. | Mem: 1.25 megabytes