PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
RZESZÓW, 10-12 lutego 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-02-11 12:34:57
K1000jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 Kula TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2023-02-10
DZIEŃ 2
2023-02-11
DZIEŃ 3
2023-02-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI W BIEGU NA 60m pł K U18 - Wiktoria GADAJSKA 8.26!
REKORD POLSKI W BIEGU NA 300m M U18 - Jakub SZARAPO 34.07!

REKORDY
RP (U18) 2:48.85 URBANIK Danuta Victoria Stalowa Wola Spała 2006-01-28
RP (U18) 2:47.89* WIERNICKA Zuzanna RKS Łódź Spała 2023-01-28
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-02-11 10:57:24
1000 m K U18 - Bieg 1 Planowany START: 2023-02-11 10:35 WYSTARTOWANO: 10:34:52 DEKORACJA 11:45
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 9 816 BEŁCZEW Oliwia 06-04-09 KKL Kielce (SK) 2:55.68 1
2 8 317 KOPEĆ Oliwia 06-03-29 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 2:57.21 PB 2
3 7 837 STEMPNIAK Zofia 06-07-21 KS Energetyk Poznań (WP) 2:59.09 3
4 5 743 THAMM Michalina 07-04-18 MKS-MOS Katowice (SL) 3:01.06 SB 4
5 6 649 KRYSIAK Wiktoria 06-10-02 KKL Rodło Kwidzyn (PM) 3:02.09 L 5
6 3 390 BRUDNY Regina 07-12-22 UKS Filipides Teresin (MZ) 3:02.56 PB 6
7 1 369 RĘKAWIECKA Roksana 06-05-09 PTT Delta Płock (MZ) 3:04.78 PB 7
8 2 557 GUZIOR Daria 07-04-20 KKB MOSiR Krosno (PK) 3:07.05 PB 9
9 4 339 KACPRZYŃSKA Marta 07-07-16 LKS Maków Mazowiecki (MZ) 3:10.98 16
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2021 (Toruń)
1 WRÓBEL Wiktoria 04 WLKS Nowe Iganie 2:52.51
2 RĘBACZ Paulina 04 KS Żeglina Sieradz 2:54.17
3 STEMPNIAK Paulina 04 UKS Piątka Jarocin 2:57.44
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2022 (Rzeszów)
1 BEŁCZEW Oliwia 06 KKL Kielce 2:58.23
2 JANICKA Dominika 05 SKLA Sopot 2:59.04
3 PIECHOWSKA Roksana 05 ULKS Talex Borzytuchom 2:59.16
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0122249 s. | Mem: 1.25 megabytes