PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
WROCŁAW, 9 - 11 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-10 11:56:37
M2000jm 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5 bój U20 5 bój U18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7 bój U20 7 bój U18

DZIEŃ 1
2024-02-09
DZIEŃ 2
2024-02-10
DZIEŃ 3
2024-02-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


TRANSMISJE KP Sport

 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-10 11:56:37
2000 m M U18 Planowany START: 2024-02-10 11:20 WYSTARTOWANO: 11:19:33 DEKORACJA 12:40
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 9 1 139 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 5:41.35 1
2 10 1 1082 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów (WP) 5:41.92 2
3 1 1 788 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska (SL) 5:42.42 PB 3
4 5 1 861 KUROWSKI Wiktor 2008-09-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 5:42.71 PB 4
1 9 2 782 WINIARSKI Michał 2007-11-05 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 5:45.34 PB 5
5 3 1 1198 SIMLAT Szymon 2007-05-21 UKL Feniks Świdwin (ZP) 5:46.30 6
2 8 2 1036 KULPA Jakub 2007-09-07 PLKS Gwda Piła (WP) 5:48.12 7
3 7 2 748 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 5:48.59 8
4 5 2 1212 KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 5:48.73 PB 9
6 6 1 1143 KOWALSKI Marcel 2008-03-19 LMKS Żak Pyrzyce (ZP) 5:49.17 YC TR 17.2.2 10
5 6 2 734 PACZOSKA Jakub 2007-04-21 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 5:51.25 11
7 2 1 869 PEREK Wojciech 2008-07-09 MKS-MOSM Bytom (SL) 5:52.73 12
1 4 3 373 PODBIELSKI Paweł 2008-07-07 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 5:53.11 PB 13
2 5 3 715 TROJAK Jakub 2008-06-21 AML Słupsk (PM) 5:54.05 PB 14
3 2 3 190 CIĘSZCZYK Tomasz 2007-03-18 AZS UMCS Lublin (LU) 5:54.86 PB 15
6 10 2 901 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy (SL) 5:55.07 16
4 8 3 644 LESZCZYŃSKI Szymon 2007-06-02 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 5:55.50 PB 17
8 8 1 198 WOJTASZEK Piotr 2007-08-09 AZS UMCS Lublin (LU) 5:55.99 18
5 7 3 661 BABULA Krystian 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 5:56.59 PB 19
7 4 2 853 MENDRAK Olgierd 2008-04-16 MKS-MOS Katowice (SL) 5:57.06 20
8 2 2 423 WIŚNIEWSKI Bartłomiej 2008-07-05 MKL Myszyniec (MZ) 5:57.24 21
9 3 2 563 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 5:57.31 22
9 4 1 1201 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów (ZP) 5:57.52 23
6 3 3 1107 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik (WN) 5:59.30 PB 24
1 4 4 414 PIMPICKI Ignacy 2008-07-20 KS Czempion Warszawa (MZ) 6:00.42 PB 25
7 1 3 922 REMISZ Dawid 2007-03-03 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 6:03.28 26
10 1 2 659 KASZANY Karol 2008-04-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne (PK) 6:04.10 27
2 9 4 456 WITOWSKI Jan 2008-06-22 RK Athletics Warszawa (MZ) 6:04.28 PB 28
8 6 3 873 WALCZYŃSKI Wojciech 2008-05-09 MKS-MOSM Bytom (SL) 6:06.03 29
3 8 4 517 MROZEK Artur 2007-06-18 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 6:06.34 PB 30
4 7 4 91 BROCZEK Kacper 2008-02-20 SMKS Parasol Wrocław (DS) 6:08.82 31
5 5 4 941 BRATKOWSKI Fabio 2007-05-06 UKS Trójka Mikołów (SL) 6:09.81 PB 32
6 6 4 143 GWIAZDOWSKI Dominik 2008-05-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 6:10.81 33
7 3 4 832 BACZYŃSKI Jakub 2008-01-07 LKS Pszczyna (SL) 6:13.66 PB 34
8 2 4 876 BALCEREK Dawid 2008-03-13 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 6:22.82 35
9 1 4 117 ZIEMIEŃCZUK Piotr 2007-05-20 WKS Śląsk Wrocław (DS) 6:28.84 36
7 1 162 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz (KP) DNF
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2023 (Rzeszów)
1 ABRAMCZYK Jakub 06 RLTL Optima Radom 5:35.41
2 CZUBAK Tomasz 06 MKS-MOSM Bytom 5:46.47
3 ABRAMCZYK Piotr 06 RLTL Optima Radom 5:47.73
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2022 (Rzeszów)
1 JANDUŁA Wiktor 05 RLTL Optima Radom 5:32.41
2 MACHULEC Jakub 05 LKS Pszczyna 5:32.81
3 ZAWIŚLAK Maksymilian 05 LKS Omega Kleszczów 5:35.45
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.021661 s. | Mem: 1.25 megabytes