PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
WROCŁAW, 9 - 11 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-09 16:07:40
Wkkulajm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5 bój U20 5 bój U18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7 bój U20 7 bój U18

DZIEŃ 1
2024-02-09
DZIEŃ 2
2024-02-10
DZIEŃ 3
2024-02-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


TRANSMISJE KP Sport

10:00  60 m pł K U20 (5bój)  [s]
10:41  Wzwyż K U20 (5bój)  [Gr. A]
11:30  W dal K U20 
11:45  60 m pł K U18 (5bój)  [s]
13:17  Wzwyż K U18 (5bój)  [Gr. A]
13:20  Kula K U20 (5bój)  [Gr. A]
13:30  W dal M U20 
14:45  Kula K U18 (5bój)  [Gr. A]
15:00  Tyczka K U18 
15:20  Wzwyż M U18 
15:30  W dal K U20 (5bój)  [Gr. A]
16:30  W dal K U18 (5bój)  [Gr. A]
17:10  800 m K U20 (5bój)  [s]
17:20  Pięciobój K U20 
18:00  800 m K U18 (5bój)  [s]
18:10  Pięciobój K U18 
 
 Gr. A  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-09 16:07:40 OFICJALNE
Kula K U18 (5bój) - Gr. A Planowany START: 2024-02-09 14:45 ZAKOŃCZENIE: 15:45:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty ... rank
1 7 495 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock (MZ) 12.10 11.79 11.17 12.10 PB 668 1
2 6 1022 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo (WP) 10.16 10.48 9.62 10.48 561 2
3 1 197 WIESZTORT Laura 2008-08-20 AZS UMCS Lublin (LU) 10.32 x 10.43 10.43 558 3
4 8 386 BANY Adrianna 2007-01-09 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 10.14 8.66 9.96 10.14 539 4
5 4 613 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów (OP) 9.39 10.09 8.85 10.09 535 5
6 9 1196 ŚWIĄDER Lena 2007-10-09 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 9.25 9.49 8.58 9.49 496 6
7 2 3 RUDNIK Julia 2007-07-12 niestowarzyszona (...) 9.16 8.52 8.45 9.16 475 7
8 5 877 BAŁAZY Karolina 2007-07-09 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 9.08 9.05 9.12 9.12 PB 472 8
9 10 228 DŁUGI Jagoda 2007-05-05 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 7.25 7.84 8.07 8.07 404 9
10 3 651 MRUGAŁA Łucja 2008-12-30 KS Komunalni Sanok (PK) 7.05 7.46 7.33 7.46 365 10
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0214019 s. | Mem: 1.25 megabytes