PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
WROCŁAW, 9 - 11 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-11 14:14:08
M300jm 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5 bój U20 5 bój U18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7 bój U20 7 bój U18

DZIEŃ 1
2024-02-09
DZIEŃ 2
2024-02-10
DZIEŃ 3
2024-02-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


TRANSMISJE KP Sport

09:00  60 m M U20 (7bój)  [s]
09:15  60 m K U18  [el]
09:45  60 m M U18  [el]
09:45  W dal M U20 (7bój)  [Gr. A]
10:15  60 m M U18 (7bój)  [s]
10:25  60 m K U18  [F B]
10:35  60 m K U18  [F A]
10:40  Tyczka M U18 
10:45  1000 m K U18  [s]
11:05  60 m M U18  [F B]
11:07  Kula M U20 (7bój)  [Gr. A]
11:10  60 m M U18  [F A]
11:10  W dal M U18 (7bój)  [Gr. A]
11:20  2000 m M U18  [s]
12:00  200 m K U18  [el]
12:25  Wzwyż K U18 
12:25  Kula M U18 (7bój)  [Gr. A]
12:35  W dal M U18 
12:38  200 m M U18  [el]
13:12  600 m K U18  [el]
13:40  600 m M U18  [el]
14:10  300 m K U18  [el]
14:50  300 m M U18  [el]
15:28  Wzwyż M U20 (7bój)  [Gr. A]
15:30  Kula K (4) U20 
15:35  60 m K U20  [el]
16:05  60 m M U20  [el]
16:40  Ceremonia otwarcia 
16:50  60 m K U20  [F B]
16:55  60 m K U20  [F A]
17:00  W dal K U18 
17:05  1500 m K U20  [s]
17:10  Tyczka M U20 
17:25  60 m M U20  [F B]
17:30  60 m M U20  [F A]
17:45  400 m M U20  [el]
18:10  Wzwyż M U18 (7bój)  [Gr. A]
18:20  400 m K U20  [el]
18:20  Kula M (6) U20 
18:55  1500 m M U20  [s]
19:15  200 m K U20  [el]
19:55  200 m M U20  [el]
20:32  800 m M U20  [el]
20:47  800 m K U20  [el]
Kwalifikacje: 12 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  elim 6  elim 7  elim 8  elim 9  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-10 15:44:18
300 m M U18 Planowany START: 2024-02-10 14:50 WYSTARTOWANO: 14:51:32
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 5 5 53 STRZELECKI Stanisław 2007-01-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 33.84 0.235 q PB RP U18 1
1 4 2 916 ADAMCZYK Bartłomiej 2007-06-13 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 34.91 0.205 q 2
1 6 3 631 TABAKA Marcin 2007-10-24 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 35.33 0.155 q PB 3
1 5 4 1020 FRĄCKOWIAK Oliwier 2007-08-15 MUKS Kadet Rawicz (WP) 35.44 0.199 q PB 4
1 6 9 688 SIEMASZKO Daniel 2007-07-18 KS Podlasie Białystok (PD) 35.62 0.185 q PB 5
1 5 7 46 CZAJKOWSKI Jacek 2007-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 35.85 0.182 q PB 6
1 5 8 463 BIELECKI Jakub 2007-10-03 RLTL Optima Radom (MZ) 36.08 0.230 qB PB 7
1 6 6 452 ŻUCHOWSKI Tomasz 2008-06-23 OKS Start Otwock (MZ) 36.13 0.255 qB PB 8
2 6 8 144 KŁOSOWSKI Filip 2007-03-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 36.16 0.185 qB 9
2 5 6 988 NOWAK Tymoteusz 2008-03-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 36.17 0.180 qB PB 10
3 4 6 850 GRZYBOWSKI Jeremiasz 2007-05-06 MKS-MOS Katowice (SL) 36.35 (342) 0.207 qB PB 11
1 5 1 263 ADAMCZEWSKI Jan 2008-01-05 AZS Łódź (LD) 36.35 (347) 0.341 qB 12
2 6 7 564 BANASZEK Karol 2007-11-22 WKS Wawel Kraków (MA) 36.64 0.231 13
2 6 5 193 ORZĘDOWSKI Jakub 2007-07-05 AZS UMCS Lublin (LU) 36.77 0.143 PB 14
3 3 8 596 RYSZKA Piotr 2007-05-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 36.80 (792) 0.255 PB 15
2 5 2 28 SZCZĘŚNIAK Karol 2008-01-07 KS AZS AWF Wrocław (DS) 36.80 (800) 0.176 PB L 16
2 4 1 572 KĘDZIOR Kacper 2008-06-05 WKS Wawel Kraków (MA) 36.85 0.153 PB 17
2 5 9 724 SZWEDKA Nataniel 2008-01-31 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 36.87 0.202 18
3 6 1 823 BIZOŃ Grzegorz 2007-05-29 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 36.89 0.343 19
2 4 3 318 WYSOCKI Aleksander 2008-02-05 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 36.96 0.198 PB 20
2 6 4 577 MŁYNARCZYK Wojciech 2007-03-05 WKS Wawel Kraków (MA) 37.03 (025) 0.143 21
3 3 9 266 MAJEWSKI Krzysztof 2008-01-05 AZS Łódź (LD) 37.03 (027) 0.173 PB 22
3 5 3 1151 MALINOWSKI David 2008-03-22 MKL Szczecin (ZP) 37.19 0.193 23
3 4 5 541 KUTA Mateusz 2007-01-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 37.22 0.132 PB 24
3 4 4 14 ROMANEK Adam 2008-06-06 GKS Start Długołęka (DS) 37.26 0.214 25
4 4 9 185 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota (KP) 37.31 0.281 PB 26
3 3 7 1096 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 37.45 0.204 27
4 2 5 141 GARSTKA Bartłomiej 2007-10-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 37.50 0.174 28
4 4 8 1108 SKOCKI Piotr 2007-06-29 KS Zamek Kurzętnik (WN) 37.51 0.211 PB 29
4 3 3 1072 GOWGIEL Kacper 2007-03-29 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 37.71 0.314 30
4 3 4 1148 KOZŁOWSKI Szymon 2007-06-08 MKL Szczecin (ZP) 37.73 0.138 =PB 31
4 3 6 487 ŚMIGIELSKI Szymon 2007-08-29 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 37.98 0.201 32
4 2 1 505 ANDRZEJAK Aleksander 2008-02-18 UKS Młodzik Warszawa (MZ) 38.20 0.174 33
5 2 9 1193 SKRZYDLIŃSKI Szymon 2007-11-24 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 38.36 0.165 PB 34
5 2 3 488 TYBOROWSKI Antoni 2008-10-23 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 38.46 0.172 35
5 3 1 211 JANUSZANIS Szymon 2008-01-09 MKL Chełm (LU) 38.52 0.221 36
5 3 5 1065 KONOPKA Oskar 2008-07-31 UKS Achilles Leszno (WP) 38.64 0.230 37
5 2 4 1203 BIELAN Dawid 2007-03-10 UKS OSoT Szczecin (ZP) 38.75 0.196 38
4 2 7 952 DĄBROWSKI Karol 2008-11-30 UKS Czwórka Ostrowiec Św. (SK) 38.79 0.225 39
5 4 7 840 RUDY Maksymilian 2008-07-31 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 39.00 0.318 L 40
3 3 2 432 SAŁCZYŃSKI Patryk 2008-03-19 MKS Pilica Białobrzegi (MZ) 39.44 0.215 41
5 2 6 1000 KARMELITA Franek 2007-02-27 LKS Atleta Gniezno (WP) 40.48 0.263 PB 42
2 2 9 MARKOWSKI Mikołaj 2007-03-26 GKS Start Długołęka (DS) DQ 0.023 TR 16.8
2 8 934 WRÓBEL Maciej 2008-03-07 UKS Czwórka Żory (SL) DQ 0.189 TR 17.3.2
6 2 367 KĘPSKI Mateusz 2008-03-06 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) DQ 0.201 TR 17.3.2
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2023 (Rzeszów)
1 SZARAPO Jakub 06 MKS MOS Wrocław 34.07
2 DZIEWIĘCKI Rafał 06 KS AZS AWF Wrocław 34.46
3 BEMBENEK Jakub 06 KKL Stal Stalowa Wola 34.84
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2022 (Rzeszów)
1 WÓJCIAK Adrian 05 UMLKS Pegaz Opoczno 34.66
2 GONKIEWICZ Jan 05 GKS Start Długołęka 34.69
3 PESTKA Jakub 05 AZS-AWF Gorzów 35.39
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.04808 s. | Mem: 1.25 megabytes