PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 14-16 lutego 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-15 10:48:17
K1000jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 TyczkaU18II WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2020-02-14
DZIEŃ 2
2020-02-15
DZIEŃ 3
2020-02-16
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 2:48.85 URBANIK Danuta VICTORIA Stalowa Wola Spała 2006-01-28
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2020-02-15 10:48:17
1000 m K U18 - Bieg 1 Planowany START: 2020-02-15 10:35 WYSTARTOWANO: 10:34:33
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 802
WÓJCIK Alicja 03-06-23 MKS-MOSM Bytom (SL) 2:56.22 PB 1
2 4 408
NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 04-09-12 KS Maków Biega (MZ) 2:56.72 PB 2
3 7 489
WRÓBEL Wiktoria 04-08-26 WLKS Nowe Iganie (MZ) 2:57.26 PB 3
4 8 288
RĘBACZ Paulina 04-04-15 KS Żeglina Sieradz (LD) 2:58.72 PB 4
5 9 529
PUT Maria 03-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 2:59.85 PB 5
6 11 864
SZYDŁOWSKA Julia 04-02-11 UKS Żaczek Połaniec (SK) 3:02.41 PB 6
7 10 769
KOKOSZKA Zofia 04-12-10 MKS Iskra Pszczyna (SL) 3:03.38 7
8 1 1058
GRUCHAŁA Julia 04-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy (PM) 3:06.45 10
9 6 831
LUBIŃSKA Oliwia 04-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 3:06.66 PB 11
10 2 584
ŁUSZCZ Martyna 04-03-12 KS Komunalni Sanok (PK) 3:08.77 PB 13
3 24
ŚCISŁOWSKA Julia 03-01-26 KS SMS Szklarska Poręba (DS) DNF
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2019 (Toruń)
1 MANIECKA Julita 02 KS Hanza Goleniów 2:57.18
2 PLECZYŃSKA Natalia 02 SKLA Sopot 2:59.32
3 WÓJCIK Alicja 03 MKS-MOSM Bytom 3:00.08
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2018 (Toruń)
1 SARNECKA Oliwia 01 MKL Szczecin 2:54.06
2 ŁACHOWSKA Natalia 01 MKS-MOSM Bytom 2:54.29
3 LEWNA Weronika 01 LKS Fenix Słupsk 2:54.56
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.049485921859741 s.