PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 8-10 lutego 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-02-09 10:49:43
K1000jm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 60PK 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2019-02-08
DZIEŃ 2
2019-02-09
DZIEŃ 3
2019-02-10
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

09:00  60 m M U20 (7bój)  [s]
09:20  60 m K U18  [el]
09:30  Tyczka M U18 
09:40  W dal M U20 (7bój) 
09:41  60 m M U18  [el]
10:07  60 m M U18 (7bój)  [s]
10:20  60 m K U18  [F]
10:35  1000 m K U18  [s]
10:50  Kula M U20 (7bój) 
10:53  W dal M U18 (7bój) 
10:55  60 m M U18  [F]
11:07  2000 m M U18  [s]
11:40  200 m K U18  [el]
12:10  Wzwyż K U18 
12:15  200 m M U18  [el]
12:22  Kula M U18 (7bój) 
12:40  600 m K U18  [el]
12:50  W dal M U18 
12:55  600 m M U18  [el]
13:20  300 m K U18  [el]
13:50  300 m M U18  [el]
15:00  60 m K U20  [el]
15:11  W dal K U20 
15:20  60 m M U20  [el]
15:33  Wzwyż M U20 (7bój) 
15:55  60 m K U20  [F]
16:08  1500 m K U20  [s]
16:29  60 m M U20  [F]
16:42  Tyczka M U20 
16:45  400 m M U20  [el]
17:20  400 m K U20  [el]
17:45  W dal M U20 
17:50  Wzwyż M U18 (7bój) 
17:55  1500 m M U20  [s]
18:15  Kula M (6) U20 
18:20  200 m K U20  [el]
18:47  200 m M U20  [el]
19:16  800 m M U20  [el]
19:35  800 m K U20  [el]
REKORDY
RP (U18) 2:48.85 URBANIK Danuta VICTORIA Stalowa Wola Spała 2006-01-28
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2019-02-09 10:49:43
1000 m K U18 - Bieg 1 Planowany START: 2019-02-09 10:35 WYSTARTOWANO: 10:35:08
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 6 644 DZWONKOWSKA Karolina 03-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 3:09.08 (080) PB 9
1 9 375 CIEPAŁ Natasza 03-06-12 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 3:09.08 (080) PB 9
3 10 278 KUPC Paulina 02-04-27 LKS Omega Kleszczów (LD) 3:09.10 11
4 8 20 PIECHOWICZ Katarzyna 02-10-21 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 3:09.17 PB 12
5 3 781 CHROMIK Julia 02-12-24 LKS Pogórze Skoczów (SL) 3:09.43 13
6 7 384 SZCZECHLA Zofia 02-09-06 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 3:10.97 PB 15
7 5 664 NOWAKOWSKA Katarzyna 03-10-21 AML Słupsk (PM) 3:11.15 PB 16
8 2 71 SIKORA Julia 03-02-22 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 3:15.52 17
9 1 594 WSZOŁEK Paulina 02-09-05 KKB MOSiR Krosno (PK) 3:24.15 18
10 4 73 WARDĘGA Weronika 03-04-30 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 3:28.07 19

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.062599897384644 s.