PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
WROCŁAW, 9 - 11 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-10 13:08:51
K60jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5 bój U20 5 bój U18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7 bój U20 7 bój U18

DZIEŃ 1
2024-02-09
DZIEŃ 2
2024-02-10
DZIEŃ 3
2024-02-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


TRANSMISJE KP Sport

09:00  60 m M U20 (7bój)  [s]
09:15  60 m K U18  [el]
09:45  60 m M U18  [el]
09:45  W dal M U20 (7bój)  [Gr. A]
10:15  60 m M U18 (7bój)  [s]
10:25  60 m K U18  [F B]
10:35  60 m K U18  [F A]
10:40  Tyczka M U18 
10:45  1000 m K U18  [s]
11:05  60 m M U18  [F B]
11:07  Kula M U20 (7bój)  [Gr. A]
11:10  60 m M U18  [F A]
11:10  W dal M U18 (7bój)  [Gr. A]
11:20  2000 m M U18  [s]
12:00  200 m K U18  [el]
12:25  Wzwyż K U18 
12:25  Kula M U18 (7bój)  [Gr. A]
12:35  W dal M U18 
12:38  200 m M U18  [el]
13:12  600 m K U18  [el]
13:40  600 m M U18  [el]
14:10  300 m K U18  [el]
14:50  300 m M U18  [el]
15:28  Wzwyż M U20 (7bój)  [Gr. A]
15:30  Kula K (4) U20 
15:35  60 m K U20  [el]
16:05  60 m M U20  [el]
16:40  Ceremonia otwarcia 
16:50  60 m K U20  [F B]
16:55  60 m K U20  [F A]
17:00  W dal K U18 
17:05  1500 m K U20  [s]
17:10  Tyczka M U20 
17:25  60 m M U20  [F B]
17:30  60 m M U20  [F A]
17:45  400 m M U20  [el]
18:10  Wzwyż M U18 (7bój)  [Gr. A]
18:20  400 m K U20  [el]
18:20  Kula M (6) U20 
18:55  1500 m M U20  [s]
19:15  200 m K U20  [el]
19:55  200 m M U20  [el]
20:32  800 m M U20  [el]
20:47  800 m K U20  [el]
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 11 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-10 09:39:12 OFICJALNE
60 m K U18 - elim 1 Planowany START: 2024-02-10 09:15 WYSTARTOWANO: 09:17:16
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 7 349 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów (LD) 7.97 0.233 Q 7
2 2 1147 JAKUBOWSKA Matylda 2007-06-09 MKL Szczecin (ZP) 8.08 0.149 qB 12
3 8 972 DROBNIKOWSKA Maja 2007-10-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 8.29 (284) 0.199 19
4 3 963 GRABOWSKA Martyna 2008-12-02 KS Gwardia Piła (WP) 8.29 (290) 0.314 20
5 6 1126 SZUKIEŁOWICZ Maja 2008-06-17 UKS Flop Wilkasy (WN) 8.49 0.252 29
6 5 552 KRYSTYAN Laura 2008-05-08 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 8.56 0.178 32
4 686 ROMANIUK Nikola 2008-03-01 KS Podlasie Białystok (PD) DQ 0.020 TR 16.8
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2023 (Rzeszów)
1 KASPRZAK Oliwia 07 WLKS Wrocław 7.65
2 ŻUKOWSKA Jagoda 06 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 7.66
3 PYTEL Jagoda 06 WLKS Wrocław 7.78
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2022 (Rzeszów)
1 SEŃ Martyna 05 KS Agros Zamość 7.45
2 NOWACKA Oliwia 06 UMKS Iskra Wolsztyn 7.79
3 MARSZEWSKA Natalia 05 MKL Szczecin 7.79
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.041786 s. | Mem: 1.25 megabytes