PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
WROCŁAW, 9 - 11 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-11 16:32:32
M1000jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5 bój U20 5 bój U18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7 bój U20 7 bój U18

DZIEŃ 1
2024-02-09
DZIEŃ 2
2024-02-10
DZIEŃ 3
2024-02-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


TRANSMISJE KP Sport

 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-11 16:32:32 OFICJALNE
1000 m M U18 - Bieg 1 Planowany START: 2024-02-11 16:00 WYSTARTOWANO: 16:03:30
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 9 481 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin (MZ) 2:30.65 1
2 1 1213 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 2:35.09 PB 2
3 8 1211 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 2:35.33 3
4 2 1038 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła (WP) 2:35.35 PB 4
5 7 434 WIELOGÓRSKI Mikołaj 2008-09-05 MKS Pogoń Siedlce (MZ) 2:36.04 PB 5
6 4 1174 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście (ZP) 2:36.08 6
7 6 244 CHOINA Mateusz 2007-06-23 LKS Lubusz Słubice (LB) 2:37.38 7
8 3 618 DOŁĘGA Igor 2008-01-28 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 2:37.49 8
9 5 689 TEREBUN Szymon 2008-01-24 KS Podlasie Białystok (PD) 2:38.26 PB 9
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2023 (Rzeszów)
1 ZACZYK Łukasz 07 MKS-MOSM Bytom 2:31.29
2 OLEJNIK Mikołaj 07 UKS Filipides Teresin 2:31.74
3 CIERESZKO Alan 06 MKS Hermes Gryfino 2:32.95
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2022 (Rzeszów)
1 TEIXEIRA Jory 05 SKLA Sopot 2:36.06
2 ŚMIERTKA Mateusz 06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2:36.54
3 JANICKI Maciej 06 KS AZS UWM Olsztyn 2:36.65
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.019706 s. | Mem: 1.25 megabytes