PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
RZESZÓW, 11-13 lutego 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-02-11 17:35:34
M5ch 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2022-02-11
DZIEŃ 2
2022-02-12
DZIEŃ 3
2022-02-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  60 m pł K U20 (5bój)  [s]
10:35  Wzwyż K U20 (5bój) 
11:00  Trójskok K U18 
11:45  60 m pł K U18 (5bój)  [s]
12:00  Tyczka K U18 
12:30  3000 m ch K  [s]
12:50  Wzwyż K U18 (5bój) 
13:05  5000 m ch M  [s]
13:15  Kula K U20 (5bój) 
15:10  Kula K U18 (5bój) 
15:20  3000 m ch K U18  [s]
15:35  Wzwyż M U18 
15:35  W dal K U20 (5bój) 
15:45  3000 m ch K U20  [s]
16:20  5000 m ch M U18  [s]
16:45  W dal K U18 (5bój) 
17:10  800 m K U20 (5bój)  [s]
17:15  Pięciobój K U20 
17:20  5000 m ch M U20  [s]
18:00  800 m K U18 (5bój)  [s]
18:05  Pięciobój K U18 
REKORDY
RP 18:32.09 KORZENIOWSKI Robert AZS-AWF Katowice Spała 1993-02-21
RP (U23) 19:25.24 MÜLLER Jacek Lechia Gdańsk Spała 1994-02-27
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-02-11 17:35:34
5000 m ch M - Bieg 1 Planowany START: 2022-02-11 13:05 WYSTARTOWANO: 13:04:53 DEKORACJA 14:05
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 737 JELONEK Jakub 1985-07-07 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 20:25.67 ~~ 1
2 6 566 AUGUSTYN Rafał 1984-05-14 LKS Stal Mielec (PK) 20:33.48 2
3 7 444 SIKORA Rafał 1987-02-17 KS AZS AWF Kraków (MA) 20:59.80 3
4 4 124 SCHIEDEL Arkadiusz 2000-08-17 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 22:22.09 U23 (1) 4
5 3 121 OCZKOŚ Miłosz 2001-05-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 23:52.36 U23 (2) ~ 5
6 2 166 BARANOWSKI Michał 1998-03-04 MKS Unia Hrubieszów (LU) 24:24.63 6
7 1 681 RYNKIEWICZ Olaf 2002-02-12 KL Lechia Gdańsk (PM) 25:32.85 U23 (3) PB 7
   
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.060652 s. | Mem: 1.25 megabytes