PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 8-10 lutego 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-02-08 18:05:25
WKwdjm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 60PK 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2019-02-08
DZIEŃ 2
2019-02-09
DZIEŃ 3
2019-02-10
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:00  60 m pł K U20 (5bój)  [s]
10:15  Trójskok K U18 
10:35  Wzwyż K U20 (5bój) 
11:30  Tyczka K U18 
12:10  60 m pł K U18 (5bój)  [s]
13:00  Wzwyż K U18 (5bój) 
13:08  Kula K U20 (5bój) 
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:15  3000 m ch K U18  [s]
15:35  Kula K U18 (5bój) 
15:35  W dal K U20 (5bój) 
16:10  3000 m ch K U20  [s]
16:45  5000 m ch M U18  [s]
16:58  W dal K U18 (5bój) 
17:12  Wzwyż M U18 
17:25  800 m K U20 (5bój)  [s]
17:30  Pięciobój K U20 
17:50  5000 m ch M U20  [s]
18:25  800 m K U18 (5bój)  [s]
18:30  Pięciobój K U18 
18:40  60 m M PK  [s]
REKORDY
RP (U18) 6.12 STASIK Arleta AZS-AWF Warszawa Warszawa 1976-02-01
 
 Gr. A  Ranking

Data aktualizacji: 2019-02-08 18:05:25
W dal K U18 (5bój) - Gr. A Planowany START: 2019-02-08 16:58 ZAKOŃCZENIE: 17:45:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 17 572 KRONBURG Klaudia 02-04-11 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 5.60
5.51
5.55
5.60 PB 729 1
2 16 324 KRAWCZYK Aleksandra 03-04-28 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 5.09
5.14
4.88
5.14 598 2
3 18 162 MATUSZEWICZ Anna 03-04-05 MKL Toruń (KP) 4.84
5.13
x
5.13 595 3
4 7 234 SURA Kornelia 02-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 4.70
4.55
5.08
5.08 PB 581 4
5 5 252 MISTOŃ Zuzanna 02-11-28 MLKS Agros Żary (LB) 4.95
4.58
4.74
4.95 PB 546 5
6 14 394 KOŚCIANEK Daria 03-03-28 AZS-AWF Warszawa (MZ) 4.88
4.71
x
4.88 527 6
7 15 325 MYSZYŃSKA Izabela 03-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) x
4.70
4.83
4.83 514 8
8 12 960 KULUS Matylda 02-03-14 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 3.41
4.60
4.83
4.83 514 7
9 6 1013 KANIA Anastazja 02-04-29 KL Iskra Białogard (ZP) 4.75
4.81
x
4.81 508 9
10 8 250 CZECH Natalia 02-07-02 MLKS Agros Żary (LB) 4.77
x
4.78
4.78 500 10
11 9 64 DZIEMIDOWICZ Ewa 02-09-04 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 4.69
4.64
4.71
4.71 482 11
12 11 729 WENDOWSKA Klaudia 03-02-18 MKS Sambor Tczew (PM) 4.42
4.67
4.70
4.70 479 12
13 13 86 KOZDROWSKA Wiktoria 03-08-16 WLKS Wrocław (DS) 4.18
4.60
4.63
4.63 461 14
14 2 705 GAJEWSKA Patrycja 02-11-25 KS Wejher Wejherowo (PM) x
4.63
4.56
4.63 PB 461 13
15 10 703 BIELSKA Oliwia 03-05-26 KS Wejher Wejherowo (PM) 4.60
4.57
3.99
4.60 454 15
16 3 561 PANCYLEJKO Ewelina 02-08-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 4.55
3.84
4.51
4.55 441 16
17 1 170 WAĆKOWSKA Laura 03-07-21 MKL Toruń (KP) x
4.37
4.53
4.53 PB 436 17
18 4 490 KURPIEWSKA Aleksandra 02-05-13 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 4.40
x
4.39
4.40 403 18

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.057783126831055 s.