PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 8-10 lutego 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-02-09 17:21:29
WMwj
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 60PK 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2019-02-08
DZIEŃ 2
2019-02-09
DZIEŃ 3
2019-02-10
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

09:00  60 m M U20 (7bój)  [s]
09:20  60 m K U18  [el]
09:30  Tyczka M U18 
09:40  W dal M U20 (7bój) 
09:41  60 m M U18  [el]
10:07  60 m M U18 (7bój)  [s]
10:20  60 m K U18  [F]
10:35  1000 m K U18  [s]
10:50  Kula M U20 (7bój) 
10:53  W dal M U18 (7bój) 
10:55  60 m M U18  [F]
11:07  2000 m M U18  [s]
11:40  200 m K U18  [el]
12:10  Wzwyż K U18 
12:15  200 m M U18  [el]
12:22  Kula M U18 (7bój) 
12:40  600 m K U18  [el]
12:50  W dal M U18 
12:55  600 m M U18  [el]
13:20  300 m K U18  [el]
13:50  300 m M U18  [el]
15:00  60 m K U20  [el]
15:11  W dal K U20 
15:20  60 m M U20  [el]
15:33  Wzwyż M U20 (7bój) 
15:55  60 m K U20  [F]
16:08  1500 m K U20  [s]
16:29  60 m M U20  [F]
16:42  Tyczka M U20 
16:45  400 m M U20  [el]
17:20  400 m K U20  [el]
17:45  W dal M U20 
17:50  Wzwyż M U18 (7bój) 
17:55  1500 m M U20  [s]
18:15  Kula M (6) U20 
18:20  200 m K U20  [el]
18:47  200 m M U20  [el]
19:16  800 m M U20  [el]
19:35  800 m K U20  [el]
REKORDY
RP (U20) 2.27 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Łódź 1988-01-16
 
 Gr. A  Ranking

Data aktualizacji: 2019-02-09 17:21:29
Wzwyż M U20 (7bój) - Gr. A Planowany START: 2019-02-09 15:33 ZAKOŃCZENIE: 16:54:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.50 1.53 1.56 1.59 1.62 1.65 1.68 1.71 1.74 1.77 1.80 1.83 1.86 1.89 1.92 wynik inf punkty rank
1 9 290 RYBARCZYK Paweł 01-01-15 MKLA Łęczyca (LD) - - - - - - - o - o - xo - xxo xxx 1.89 PB 705 1
2 10 651 PIETRAS Maciej 01-06-07 LUKS Hańcza Suwałki (PD) - - - - - - - - - xo xo o xxo xxx 1.86 PB 679 2
3 1 897 ŚWIERGOCKI Eryk 01-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) - - - - - - - - o o o xxx 1.80 627 3
3 11 408 SIEMEK Damian 01-03-02 KS Warszawianka W-wa (MZ) - - - - - - - o - o o xxx 1.80 627 4
5 8 961 PITER Damian 00-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) - - - - - o - o xo xxo xxo xxx 1.80 =PB 627 5
6 7 287 KŁOSIŃSKI Szymon 01-06-19 MKLA Łęczyca (LD) - - - - - o - xo o xxo xxx 1.77 602 6
7 2 39 KARABAN Jakub 00-06-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) - - - xo - o - xo o xxx 1.74 577 8
8 6 901 JASTRZĘBSKI Kacper 00-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) - - - o - o o o xo xxx 1.74 SB 577 7
9 4 677 ŁOPATA Krzysztof 01-06-03 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) o o o xo o xo xo o xxx 1.71 552 10
10 5 744 ŚLIWIŃSKI Filip 01-09-19 SKLA Sopot (PM) o - o o o o o xo xxx 1.71 PB 552 9
3 683 SOMMER Paweł 01-02-27 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.057490825653076 s.