PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 8-10 lutego 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-02-08 16:38:39
Wkkulajm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 60PK 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2019-02-08
DZIEŃ 2
2019-02-09
DZIEŃ 3
2019-02-10
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:00  60 m pł K U20 (5bój)  [s]
10:15  Trójskok K U18 
10:35  Wzwyż K U20 (5bój) 
11:30  Tyczka K U18 
12:10  60 m pł K U18 (5bój)  [s]
13:00  Wzwyż K U18 (5bój) 
13:08  Kula K U20 (5bój) 
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:15  3000 m ch K U18  [s]
15:35  Kula K U18 (5bój) 
15:35  W dal K U20 (5bój) 
16:10  3000 m ch K U20  [s]
16:45  5000 m ch M U18  [s]
16:58  W dal K U18 (5bój) 
17:12  Wzwyż M U18 
17:25  800 m K U20 (5bój)  [s]
17:30  Pięciobój K U20 
17:50  5000 m ch M U20  [s]
18:25  800 m K U18 (5bój)  [s]
18:30  Pięciobój K U18 
18:40  60 m M PK  [s]
REKORDY
RP (U18) 15.18 PTASZKIEWICZ Agnieszka WKS Ciechanów Warszawa 1993-02-13
 
 Gr. A  Ranking

Data aktualizacji: 2019-02-08 16:38:39
Kula K U18 (5bój) - Gr. A Planowany START: 2019-02-08 15:35 ZAKOŃCZENIE: 16:20:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 18 234 SURA Kornelia 02-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 9.97 11.04 11.56 11.56 PB 632 1
2 7 252 MISTOŃ Zuzanna 02-11-28 MLKS Agros Żary (LB) 10.51 10.57 10.86 10.86 586 2
3 17 324 KRAWCZYK Aleksandra 03-04-28 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) x 9.47 10.79 10.79 581 3
4 3 572 KRONBURG Klaudia 02-04-11 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 10.70 9.52 9.34 10.70 PB 575 4
5 15 729 WENDOWSKA Klaudia 03-02-18 MKS Sambor Tczew (PM) 9.86 10.14 9.69 10.14 539 5
6 16 162 MATUSZEWICZ Anna 03-04-05 MKL Toruń (KP) 9.46 9.40 10.05 10.05 533 6
7 14 490 KURPIEWSKA Aleksandra 02-05-13 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 9.07 10.01 8.77 10.01 PB 530 7
8 4 705 GAJEWSKA Patrycja 02-11-25 KS Wejher Wejherowo (PM) 8.92 9.28 8.87 9.28 482 8
9 13 1013 KANIA Anastazja 02-04-29 KL Iskra Białogard (ZP) 7.77 9.25 7.71 9.25 480 9
10 11 170 WAĆKOWSKA Laura 03-07-21 MKL Toruń (KP) x 9.10 9.07 9.10 PB 471 10
11 12 394 KOŚCIANEK Daria 03-03-28 AZS-AWF Warszawa (MZ) 8.72 9.02 8.91 9.02 PB 465 11
12 1 250 CZECH Natalia 02-07-02 MLKS Agros Żary (LB) 8.73 8.79 8.85 8.85 454 12
13 10 960 KULUS Matylda 02-03-14 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 8.57 8.32 8.37 8.57 PB 436 13
14 5 703 BIELSKA Oliwia 03-05-26 KS Wejher Wejherowo (PM) 8.29 7.64 7.98 8.29 418 14
15 9 325 MYSZYŃSKA Izabela 03-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 6.73 8.23 7.29 8.23 414 15
16 6 64 DZIEMIDOWICZ Ewa 02-09-04 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 7.90 8.18 8.06 8.18 411 16
17 8 561 PANCYLEJKO Ewelina 02-08-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 7.87 7.19 7.86 7.87 391 17
18 2 86 KOZDROWSKA Wiktoria 03-08-16 WLKS Wrocław (DS) 7.17 6.66 6.24 7.17 346 18

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.036980867385864 s.