PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
RZESZÓW, 11-13 lutego 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-02-12 15:54:57
Wkkulajm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2022-02-11
DZIEŃ 2
2022-02-12
DZIEŃ 3
2022-02-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  60 m pł K U20 (5bój)  [s]
10:35  Wzwyż K U20 (5bój) 
11:00  Trójskok K U18 
11:45  60 m pł K U18 (5bój)  [s]
12:00  Tyczka K U18 
12:30  3000 m ch K  [s]
12:50  Wzwyż K U18 (5bój) 
13:05  5000 m ch M  [s]
13:15  Kula K U20 (5bój) 
15:10  Kula K U18 (5bój) 
15:20  3000 m ch K U18  [s]
15:35  Wzwyż M U18 
15:35  W dal K U20 (5bój) 
15:45  3000 m ch K U20  [s]
16:20  5000 m ch M U18  [s]
16:45  W dal K U18 (5bój) 
17:10  800 m K U20 (5bój)  [s]
17:15  Pięciobój K U20 
17:20  5000 m ch M U20  [s]
18:00  800 m K U18 (5bój)  [s]
18:05  Pięciobój K U18 
REKORDY
RP (U18) 15.18 PTASZKIEWICZ Agnieszka WKS Ciechanów Warszawa 1993-02-13
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2022-02-12 15:54:57
Kula K U18 (5bój) Planowany START: 2022-02-11 15:10 ZAKOŃCZENIE: 15:47:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 9 174 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 12.34 x 12.42 12.42 689 1
2 12 504 RARÓG Aleksandra 2005-05-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 10.42 10.82 11.65 11.65 PB 638 2
3 3 274 TULIŃSKA Julia 2005-02-25 UKS Dziewiątka Kutno (LD) 10.70 10.79 11.08 11.08 600 3
4 4 923 NOBIK Julia 2005-03-03 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 10.58 10.06 9.29 10.58 PB 567 4
5 6 499 KLESZNO Maja 2006-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 10.10 10.14 9.80 10.14 PB 539 5
6 11 812 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 9.94 9.25 9.92 9.94 526 6
7 7 307 JAWORSKA Wiktoria 2006-02-03 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 9.39 x 9.77 9.77 514 7
8 10 502 RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 8.07 7.59 9.47 9.47 PB 495 8
9 1 142 KULCZYK Paulina 2006-11-06 UKS Czapla Białe Błota (KP) 8.16 7.99 8.71 8.71 445 9
10 2 785 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice (SL) 8.61 8.25 8.37 8.61 439 10
11 5 110 JANKOWSKA Iga 2006-12-06 LUKS Start Nakło (KP) 8.39 8.26 x 8.39 425 11
12 8 269 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź (LD) 7.75 8.33 8.03 8.33 421 12
   
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.058454 s. | Mem: 1.25 megabytes