PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 14-16 lutego 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-15 11:03:48
M60jm 1 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 TyczkaU18II WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2020-02-14
DZIEŃ 2
2020-02-15
DZIEŃ 3
2020-02-16
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 6.83 ADAMCZYK Dariusz GRYF Słupsk Spała 1992-01-25
 
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ A  FINAŁ B

Data aktualizacji: 2020-02-15 11:03:48
60 m M U18 - FINAŁ A Planowany START: 2020-02-15 11:00 WYSTARTOWANO: 10:58:41
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf
1 5 666
KOZELAN Hubert 03-06-01 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 7.07 0.119 PB
2 4 444
GIZICKI Tomasz 04-06-14 RLTL ZTE Radom (MZ) 7.17 0.186 =PB
3 3 877
GRZĄKA Dawid 04-04-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 7.18 0.143 =PB
4 8 782
HAJDUK Seweryn 04-07-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 7.20 0.115 PB
5 6 755
MARKIEWICZ Kamil 03-02-06 GKS Piast Gliwice (SL) 7.22 0.147 PB
6 1 813
ZALEWSKI Tomasz 03-01-16 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 7.28 0.203
7 2 630
DĄBROWSKI Paweł 03-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 7.28 0.230 SB
8 7 485
CZAPCZUK Oskar 03-03-28 WLKS Nowe Iganie (MZ) 7.30 0.135
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2019 (Toruń)
1 GÓRNY Mateusz 02 BKL Bełchatów 6.87
2 MICHALAK Piotr 02 AML Słupsk 7.03
3 BACHÓRSKI Anton 02 MKL Szczecin 7.04
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2018 (Toruń)
1 WDOWIK Oliwer 02 CWKS Resovia Rzeszów 6.95
2 LEMPACH Jakub 01 LKS Maraton Turek 7.00
3 SZACHNIEWICZ Szymon 01 MKS MOS Wrocław 7.04
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.03624415397644 s.