PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
WROCŁAW, 9 - 11 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-10 11:09:20
K1000jm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5 bój U20 5 bój U18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7 bój U20 7 bój U18

DZIEŃ 1
2024-02-09
DZIEŃ 2
2024-02-10
DZIEŃ 3
2024-02-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


TRANSMISJE KP Sport

 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-10 11:01:44 OFICJALNE
1000 m K U18 - Bieg 2 Planowany START: 2024-02-10 10:45 WYSTARTOWANO: 10:51:06
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 6 860 KUBISZ Julia 2008-02-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 3:01.28 PB 5
2 7 376 CZUBKOWSKA Pola 2007-01-16 Ducla Academy Warszawa (MZ) 3:01.87 PB 6
3 8 751 MACHNIKOWSKA Agata 2008-08-15 LKS Zantyr Sztum (PM) 3:05.17 7
4 3 607 JAWORSKA Oliwia 2007-03-03 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 3:07.73 11
5 4 380 HOYER Natalia 2008-05-02 KM Aktywni Sochaczew (MZ) 3:08.01 PB 12
6 2 959 NASKRĘT Zuzanna 2007-08-22 KS Energetyk Poznań (WP) 3:09.97 14
7 5 634 GUZIOR Daria 2007-04-20 KKB MOSiR Krosno (PK) 3:14.97 16
1 30 KOSSAK Aleksandra 2007-04-14 KS Maraton Nowa Ruda (DS) DNF
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2023 (Rzeszów)
1 BEŁCZEW Oliwia 06 KKL Kielce 2:55.68
2 KOPEĆ Oliwia 06 KS AZS AWF Warszawa 2:57.21
3 STEMPNIAK Zofia 06 KS Energetyk Poznań 2:59.09
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2022 (Rzeszów)
1 BEŁCZEW Oliwia 06 KKL Kielce 2:58.23
2 JANICKA Dominika 05 SKLA Sopot 2:59.04
3 PIECHOWSKA Roksana 05 ULKS Talex Borzytuchom 2:59.16
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0124791 s. | Mem: 1.25 megabytes