PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
WROCŁAW, 9 - 11 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-10 17:37:07
K60j 2 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5 bój U20 5 bój U18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7 bój U20 7 bój U18

DZIEŃ 1
2024-02-09
DZIEŃ 2
2024-02-10
DZIEŃ 3
2024-02-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


TRANSMISJE KP Sport

 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2024-02-10 17:37:07 OFICJALNE
60 m K U20 - Finał B Planowany START: 2024-02-10 16:50 WYSTARTOWANO: 16:50:40
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf
1 3 220 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 7.79 0.305
2 6 1177 MARSZEWSKA Natalia 2005-09-04 OSOT Szczecin (ZP) 7.82 0.193
3 5 506 ANGLART Julianna 2006-12-09 UKS Młodzik Warszawa (MZ) 7.83 0.230
4 4 201 BIBIK Anna 2005-01-29 KS Agros Zamość (LU) 7.85 0.116
5 7 265 LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 AZS Łódź (LD) 7.89 0.231 PB
6 8 990 PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 7.90 0.188 PB
7 1 382 SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew (MZ) 7.93 0.162 SB
8 2 122 KADYŁO Zofia 2006-02-23 WLKS Wrocław (DS) 43.32 0.191
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2023 (Rzeszów)
1 PIOTROWSKA Aleksandra 04 KS Wda Świecie 7.48
2 ZIMOLĄG Oliwia 05 MKS-MOSM Bytom 7.65
3 WÓJCIK Natalia 04 BKL Bełchatów 7.66
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2022 (Rzeszów)
1 NIEMCZYK Magdalena 03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 7.37
2 PUZIO Dorota 03 GKS Start Długołęka 7.42
3 DZIAMSKA Julia 03 MKS Juvenia Puszczykowo 7.54
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.020591 s. | Mem: 1.25 megabytes