PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
WROCŁAW, 9 - 11 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-11 17:10:51
K4x400jmMix 3 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5 bój U20 5 bój U18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7 bój U20 7 bój U18

DZIEŃ 1
2024-02-09
DZIEŃ 2
2024-02-10
DZIEŃ 3
2024-02-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


TRANSMISJE KP Sport

 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-11 17:06:42
4x400 m Mix U18 Planowany START: 2024-02-11 16:30 WYSTARTOWANO: 16:50:12
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 5 1 683 SIEMASZKO Daniel
ROMANIUK Nikola
DONDZIŁO Oliwier
PIASECKA Karolina
KS Podlasie Białystok (PD) 3:45.56 0.179 6
2 4 1 142 TOMALCZYK Michał
FĄFARA Eliza
KŁOSOWSKI Filip
GROCHECKA Karolina
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 3:45.94 0.147 7
3 6 1 1150 KOZŁOWSKI Szymon
RAK Izabela
MALINOWSKI David
LEMAŃSKA Maja
MKL Szczecin (ZP) 3:49.49 0.137 10
4 3 1 912 ŁYSEK Konrad
PIOTROWSKA Zofia
JASZCZYK Adam
LIGENZA Michalina
TL Athletics Jastrzębie (SL) 3:58.37 0.241 16

1 5 2 985 NOWAK Tymoteusz
BŁASZCZYK Maria
WOJTASIK Aleksander
LOSY Zofia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 3:43.31 0.153 3
2 4 2 105 KOSMACZ Filip
OKULOWSKA Oliwia
RATAJCZAK Eryk
PAJĘCKA Lena
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław (DS) 3:45.10 0.160 4
3 3 2 11 ROMANEK Adam
NOWAK Martyna
MARKOWSKI Mikołaj
NOWAK Helena
GKS Start Długołęka (DS) 3:53.86 0.206 12
4 6 2 343 BIAŁEK Adrian
BRZEZIŃSKA Julia
SUKIENNIK Oliwier
WRÓBEL Lena
RKS Łódź (LD) 4:03.78 0.227 19

1 5 3 571 BANASZEK Karol
SADKIEWICZ Julia
KĘDZIOR Kacper
KANAKANTI Jasmine
WKS Wawel Kraków (MA) 3:37.31 0.308 RP U18 1
2 4 3 49 CZAJKOWSKI Jacek
BURMAS Emilia
STRZELECKI Stanisław
MICHALUK Vanessa
MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 3:40.34 0.178 2
3 6 3 1104 BIEŃKOWSKI Marcin
CHOJNOWSKA Adrianna
URBANOWICZ Iwo
WOJEŃSKA Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn (WN) 3:46.94 0.225 8
4 2 3 649 BOLKA Wiktor
ZAWÓŁ Paulina
WÓJCIK Adam
ZARĘBA Monika
KKL Stal Stalowa Wola (PK) 3:56.81 0.169 14
5 3 3 975 JĘDRAJCZYK Nataniel
KAŹMIERCZAK Maja
JANUSZEWSKI Sebastian
GÓRSKA Oliwia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. II () 4:02.96 0.147 17

1 5 4 21 SZCZĘŚNIAK Karol
KICUŁA Daria
LATKOWSKI Kacper
GIL Natalia
KS AZS AWF Wrocław (DS) 3:45.23 0.171 5
2 4 4 566 MŁYNARCZYK Wojciech
LALEWICZ Nina
STAWIARZ Jan
GAWIN Karolina
WKS Wawel Kraków II () 3:47.67 0.228 9
3 3 4 390 KNYCH Kamil
TYMOSZCZUK Maja
BIENIECKI Stefan
DUSIEWICZ Hanna
KS AZS AWF Warszawa (MZ) 3:50.82 0.171 11
4 2 4 612 WINIARSKI Mateusz
JAWORSKA Oliwia
RYDLEWSKI Adam
ŻUK Magdalena
MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 3:55.95 0.199 13
5 6 4 766 ZAKRZEWSKI Mateusz
ŁUKASIEWICZ Marta
LISZEWSKI Szymon
BARAN Daria
SKLA Sopot (PM) 3:56.87 0.190 15
6 1 4 95 DOMAGAŁA Kacper
BUDZYŃ Martyna
BROCZEK Kacper
KARNAŚ Anna
SMKS Parasol Wrocław (DS) 4:03.03 0.162 18
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2023 (Rzeszów)
1 KS AZS UWM Olsztyn 3:40.61
2 KKL Stal Stalowa Wola 3:41.53
3 WKS Wawel Kraków 3:44.89
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2022 (Rzeszów)
1 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 3:43.96
1 KKL Stal Stalowa Wola 3:40.46
2 SKLA Sopot 3:43.43
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0607212 s. | Mem: 1.25 megabytes