PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 8-10 lutego 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-02-09 16:03:22
K60j
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 60PK 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2019-02-08
DZIEŃ 2
2019-02-09
DZIEŃ 3
2019-02-10
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

09:00  60 m M U20 (7bój)  [s]
09:20  60 m K U18  [el]
09:30  Tyczka M U18 
09:40  W dal M U20 (7bój) 
09:41  60 m M U18  [el]
10:07  60 m M U18 (7bój)  [s]
10:20  60 m K U18  [F]
10:35  1000 m K U18  [s]
10:50  Kula M U20 (7bój) 
10:53  W dal M U18 (7bój) 
10:55  60 m M U18  [F]
11:07  2000 m M U18  [s]
11:40  200 m K U18  [el]
12:10  Wzwyż K U18 
12:15  200 m M U18  [el]
12:22  Kula M U18 (7bój) 
12:40  600 m K U18  [el]
12:50  W dal M U18 
12:55  600 m M U18  [el]
13:20  300 m K U18  [el]
13:50  300 m M U18  [el]
15:00  60 m K U20  [el]
15:11  W dal K U20 
15:20  60 m M U20  [el]
15:33  Wzwyż M U20 (7bój) 
15:55  60 m K U20  [F]
16:08  1500 m K U20  [s]
16:29  60 m M U20  [F]
16:42  Tyczka M U20 
16:45  400 m M U20  [el]
17:20  400 m K U20  [el]
17:45  W dal M U20 
17:50  Wzwyż M U18 (7bój) 
17:55  1500 m M U20  [s]
18:15  Kula M (6) U20 
18:20  200 m K U20  [el]
18:47  200 m M U20  [el]
19:16  800 m M U20  [el]
19:35  800 m K U20  [el]
REKORDY
RP (U20) 7.07 SWOBODA Ewa UKS Czwórka Żory Toruń 2016-02-12
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 12 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  FINAŁ A  FINAŁ B  Ranking

Data aktualizacji: 2019-02-09 15:20:44
60 m K U20 - elim 4 Planowany START: 2019-02-09 15:00 WYSTARTOWANO: 15:13:58
  PhotoFinish
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 4 2 769 STEFANOWICZ Magdalena 00-09-21 AZS-AWF Katowice (SL) 7.44 0.152 Q 1
1 4 1 397 SKRZYSZOWSKA Pia 01-04-20 AZS-AWF Warszawa (MZ) 7.47 0.123 Q 2
1 3 3 906 GUZOWSKA Paulina 00-06-17 LUKS Orkan Września (WP) 7.62 (611) 0.137 Q PB 3
1 5 4 974 POTASZNIK Alicja 00-04-24 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 7.62 (619) 0.212 Q PB 4
2 6 1 860 POLAK Julia 01-05-09 TL ROW Rybnik (SL) 7.63 0.189 q PB 5
2 3 4 1015 ŁOŚ Lucyna 01-05-02 KL Iskra Białogard (ZP) 7.68 (671) 0.149 q 6
2 6 3 605 STRUZIK Alicja 01-06-09 LKS Stal Mielec (PK) 7.68 (678) 0.230 q 7
3 8 4 627 MIKIEWICZ Dominika 01-06-19 KS Podlasie Białystok (PD) 7.70 0.138 q PB 8
3 4 3 165 SKRZYPNIK Kamila 01-08-13 MKL Toruń (KP) 7.71 (709) 0.202 qB 9
4 4 4 57 GĄSIOR Adriana 01-10-20 MLKS Echo Twardogóra (DS) 7.71 (709) 0.208 qB PB 9
3 7 1 770 BRENDEL Magdalena 00-09-17 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 7.74 (731) 0.178 qB 11
2 7 2 792 KIEŁKOWSKA Emilia 01-05-04 MKS Iskra Pszczyna (SL) 7.74 (734) 0.170 qB 12
3 5 2 838 KIEPURA Monika 00-08-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 7.78 0.197 qB 13
5 6 4 84 GOLANOWSKA Agata 00-03-17 WLKS Wrocław (DS) 7.81 0.239 qB PB 14
4 5 3 365 KOŁODZIEJCZYK Lidia 00-06-23 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 7.84 0.279 qB PB YC 15
6 7 4 159 BORZEWSKA Zuzanna 01-11-26 MKL Toruń (KP) 7.88 0.206 qB PB 16
4 8 1 379 LIPIŃSKA Julia 01-08-06 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 7.92 0.147 SB 17
5 5 1 693 KOWALSKA Julia 01-11-18 KKL Rodło Kwidzyn (PM) 7.94 0.147 PB 18
4 3 2 152 ŚWIDERSKA Weronika 00-09-30 LUKS Start Nakło (KP) 7.99 0.187 19
5 7 3 81 ROLSKA Barbara 01-11-06 WKS Śląsk Wrocław (DS) 8.01 0.175 20
7 2 4 386 ŻUROWSKA Julia 01-03-18 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 8.04 0.134 PB 21
6 2 3 967 JATKIEWICZ Izabela 00-04-28 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 8.12 0.114 22
6 2 1 503 ŻYŁOWSKA Anna 01-07-24 UKS Victoria Józefów (MZ) 8.14 0.245 PB 23
5 2 2 495 LENKIEWICZ Magdalena 00-03-19 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 8.21 0.247 24
7 8 3 380 MASZKIEWICZ Maja 01-10-04 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 8.29 0.198 25
7 3 1 160 GOŁĘBIEWSKA Hanna 01-09-08 MKL Toruń (KP) 8.45 0.235 26
6 8 2 14 KONIK Agata 01-10-05 KS AZS AWF Wrocław (DS) 8.49 0.210 PB 27
6 2 470 OSIŃSKA Martyna 01-07-03 RLTL ZTE Radom (MZ) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.15631008148193 s.