PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 14-16 lutego 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-15 17:20:40
M60j 4 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 TyczkaU18II WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2020-02-14
DZIEŃ 2
2020-02-15
DZIEŃ 3
2020-02-16
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U20) 6.68 CHYŁA Łukasz SKLA Sopot Spała 2000-01-28
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 11 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  FINAŁ A  FINAŁ B  Ranking

Data aktualizacji: 2020-02-15 16:16:46
60 m M U20 - elim 4 Planowany START: 2020-02-15 15:50 WYSTARTOWANO: 16:06:09
  PhotoFinish
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 3 5 285
GÓRNY Mateusz 02-08-29 BKL Bełchatów (LD) 6.80 0.129 Q 1
1 5 3 209
LEMPACH Jakub 01-08-21 AZS UMCS Lublin (LU) 6.81 0.118 Q PB 2
1 3 4 622
ŁUPIŃSKI Rafał 01-03-20 KS Podlasie Białystok (PD) 6.85 0.174 Q 3
2 7 5 525
PIETRUSA Jakub 02-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 6.90 (894) 0.174 q PB 4
1 7 2 1036
BACHÓRSKI Anton 02-07-18 MKL Szczecin (ZP) 6.90 (896) 0.187 Q PB 5
1 6 1 431
GRZELAK Mateusz 01-01-18 MUKS Płock (MZ) 6.91 0.187 Q 6
3 6 5 50
SZACHNIEWICZ Szymon 01-05-26 MKS MOS Wrocław (DS) 6.92 (911) 0.169 q PB 7
2 4 3 214
KRUPA Patryk 02-04-21 KS Agros Zamość (LU) 6.92 (920) 0.161 q =PB 8
2 4 4 967
ŻOK Łukasz 01-05-17 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 6.93 0.190 qB =PB 9
3 7 4 94
ŁUCZYŃSKI Dominik 02-10-11 WLKS Wrocław (DS) 6.97 0.124 qB =PB 10
2 4 2 151
ZUBEL Krystian 01-03-09 LIUKS Kruszwica (KP) 7.01 0.158 qB SB 11
3 3 2 746
SIKORSKI Jakub 01-09-01 AZS-AWF Katowice (SL) 7.06 0.198 qB 12
3 3 3 779
TARADAJ Bartosz 01-12-22 MKS-MOS Katowice (SL) 7.08 0.188 qB 13
2 3 1 643
GRAJEWSKI Tomasz 01-07-20 SL Salos Suwałki (PD) 7.11 (107) 0.179 qB PB 14
3 7 1 372
GAWRON Patryk 01-03-04 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 7.11 (109) 0.159 qB =PB 15
4 5 1 52
WISZNIOWSKI Mateusz 02-09-07 MKS MOS Wrocław (DS) 7.15 0.151 qB PB 16
4 7 3 109
GRZEGRZÓŁKA Jakub 02-02-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 7.17 (163) 0.175 SB 17
4 8 5 646
MISZKIEL Marcin 01-05-25 SL Salos Suwałki (PD) 7.17 (163) 0.186 PB 17
4 5 4 1013
TUREK Bartosz 02-05-22 UKS Atos Woźnice (WN) 7.18 (173) 0.223 SB 19
4 5 2 374
PAWŁOWSKI Dawid 02-01-24 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 7.18 (174) 0.160 PB 20
5 8 3 966
WITKE Jakub 02-10-03 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 7.21 0.190 PB 21
5 5 5 216
PYDA Jakub 01-03-23 KS Agros Zamość (LU) 7.24 (234) 0.199 22
6 2 5 100
BOIŃSKI Dominik 02-12-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 7.24 (240) 0.267 23
6 2 3 644
KACHNOWSKI Daniel 01-01-11 SL Salos Suwałki (PD) 7.26 0.172 PB 24
5 6 4 1026
ZIOBRO Wiktor 01-09-16 KL Bałtyk Koszalin (ZP) 7.27 (261) 0.199 PB 25
6 8 4 379
CHUDAK Franciszek 01-12-03 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 7.27 (263) 0.165 26
5 4 1 493
GOCH Szymon 02-03-10 KS AZS AWF Kraków (MA) 7.32 (312) 0.156 27
7 2 4 645
MIKŁASZEWICZ Jakub 01-03-15 SL Salos Suwałki (PD) 7.32 (316) 0.183 28
5 2 2 950
ŁYSIAK Łukasz 02-04-21 UKS Przełaj Żerków (WP) 7.35 0.189 29
6 6 2 467
WRÓBEL Adam 01-10-24 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 7.38 0.269 30
7 4 5 179
KWIATKOWSKI Kornel 02-10-16 MKS Inowrocław (KP) 7.58 0.138 PB 31
7 6 3 464
MAKOS Szymon 02-09-11 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 7.70 0.203 32
2 1 572
ŻYCZYŃSKI Tomasz 02-02-06 CWKS Resovia Rzeszów (PK) DQ 0.092 162.7
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2019 (Toruń)
1 PLICHTA Antoni 00 LKS Lubusz Słubice 6.87
2 LEMPACH Jakub 01 LKS Maraton Turek 6.88
3 ŁUPIŃSKI Rafał 01 KS Podlasie Białystok 6.91
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2018 (Toruń)
1 WOŹNIAK Szymon 99 BKL Bełchatów 6.83
2 SMOSARSKI Dominik 99 PKS Gwardia Szczytno 6.84
3 PAJĄK Rafał 99 MKS Czechowice-Dziedzice 6.86
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.21597099304199 s.