PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 14-16 lutego 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-16 12:03:25
K300jm 6 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 TyczkaU18II WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2020-02-14
DZIEŃ 2
2020-02-15
DZIEŃ 3
2020-02-16
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 38.80 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz Spała 2018-02-04
Kwalifikacje: 12 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  elim 6  elim 7  FINAŁ A  FINAŁ B  Ranking

Data aktualizacji: 2020-02-15 14:05:44
300 m K U18 - elim 6 Planowany START: 2020-02-15 13:30 WYSTARTOWANO: 13:56:04
  PhotoFinish
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 5 2 255
LESIEWICZ Kornelia 03-08-14 AZS-AWF Gorzów (LB) 38.12 0.205 q PB RP U18 1
1 5 4 986
LIS Aleksandra 04-02-20 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 40.58 0.231 q PB 2
1 6 1 322
MOKROSIŃSKA Alicja 04-06-27 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 40.66 0.198 q PB 3
1 6 3 809
KUŹMIŃSKA Justyna 04-05-24 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 40.80 0.178 q PB 4
1 6 7 969
KORNACKA Karolina 03-05-07 GSLA Gierzwałd (WN) 41.68 0.251 q PB 5
1 5 6 513
WÓJCIK Gabriela 03-03-01 MKS Tempo Kęty (MA) 41.69 0.197 q PB 6
2 4 3 17
KÖSTER Nicole 03-03-10 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 41.70 0.166 qB PB 7
3 5 3 976
BIELAKOW Katarzyna 04-05-22 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 42.31 0.136 qB PB 8
2 5 7 989
SADURSKA Lena 04-06-20 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 42.37 0.175 qB 9
2 6 2 1024
REJCHERT Anna 04-10-27 KL Bałtyk Koszalin (ZP) 42.39 0.202 qB PB 10
2 5 1 1005
PIECHOCKA Alicja 03-02-16 MLKS Ostróda (WN) 42.40 0.212 qB 11
1 5 5 709
STROIKE Maria 04-09-18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 42.66 0.150 qB PB 12
2 6 4 440
BORKOWSKA Wiktoria 04-04-19 PTT Delta Płock (MZ) 42.72 0.173 PB 13
2 4 6 34
KUNCEWICZ Tamara 04-01-17 MKL 12 Jelenia Góra (DS) 42.75 0.219 PB 14
3 4 4 787
RODAK Weronika 04-02-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 42.79 0.427 15
3 3 2 749
MUSZYŃSKA Nina 03-03-10 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 43.03 0.198 16
3 3 1 1010
FUCZEK Alexandra 03-04-15 PKS Gwardia Szczytno (WN) 43.07 0.212 17
2 3 5 124
OSTROWSKA Anna 04-09-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 43.48 0.260 18
4 1 1 518
NAJBEREK Weronika 03-05-18 MLUKS Tarnów (MA) 43.54 0.275 19
3 4 5 281
KWAPISIEWICZ Julia 03-03-21 AZS Łódź (LD) 43.67 0.237 PB 20
3 2 7 46
ŁOKIETKO Natalia 04-02-22 MKS MOS Wrocław (DS) 43.99 0.143 21
4 3 3 506
MAJCHRZAK Maja 04-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 44.13 0.210 PB 22
4 3 4 278
KŁOS Karina 03-04-28 AZS Łódź (LD) 44.18 0.216 PB 23
3 3 6 541
KLAMA Julia 04-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 44.42 0.206 24
4 4 2 984
KRAUSHAR Julia 03-10-24 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 45.07 0.278 25
4 4 7 1012
BIEGAJ Oliwia 04-06-11 UKS Atos Woźnice (WN) 45.12 0.169 26
5 4 1 465
MIELCZAREK Laura 04-07-30 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 45.17 0.232 27
5 2 4 663
JAROCKA Alicja 04-05-18 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 45.56 0.224 28
5 2 3 1009
DUDZIEC Martyna 04-08-27 PKS Gwardia Szczytno (WN) 45.60 0.150 PB 29
4 1 6 729
LUDWICKA Oliwia 04-12-02 UKS Wiking Rychnowy (PM) 46.27 0.124 PB 30
5 2 2 727
GAŁAN Agata 03-04-10 UKS Wiking Rychnowy (PM) 46.53 0.283 31
4 1 5 327
SZULAK Aleksandra 03-03-24 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 46.92 0.211 32
5 1 7 520
SZYLAR Joanna 03-07-17 MLUKS Tarnów (MA) 46.96 0.276 PB 33
5 2 6 161
WINTROWICZ Zofia 03-01-24 LUKS Start Nakło (KP) 47.26 0.212 PB 34
5 2 5 961
MISIORNA ZUZANNA 04-03-17 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 49.28 0.202 35
6 6 5 539
GREINER Olivia 04-04-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 50.56 0.221 36
2 1 13
SZMYD Natalia 04-03-24 KS AZS AWF Wrocław (DS) DQ 0.110 163.3(a)
3 7 366
KOŁODZIEJCZUK Maria 04-11-19 UKS Czempion Bełchatów (LD) DNF 0.253
6 6 1019
CZESZEWSKA Weronika 04-09-16 KL Bałtyk Koszalin (ZP) DQ 0.213 163.3(a)
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2019 (Toruń)
1 LESIEWICZ Kornelia 03 AZS-AWF Gorzów 39.83
2 RUDNIK Anita 02 UKS Młodzik Warszawa 40.07
3 WRUSZAK Aleksandra 02 ZLKL Zielona Góra 40.09
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2018 (Toruń)
1 GACKA Kinga 01 BKS Bydgoszcz 38.80
2 KOSIKOWSKA Paulina 01 AZS-AWF Gorzów 39.40
3 GADOMSKA Julia 01 MKS Pogoń Siedlce 39.84
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.42664504051208 s.