PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
RZESZÓW, 10-12 lutego 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-02-12 18:34:29
Ktj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 Kula TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2023-02-10
DZIEŃ 2
2023-02-11
DZIEŃ 3
2023-02-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI W BIEGU NA 60m pł K U18 - Wiktoria GADAJSKA 8.26!
REKORD POLSKI W BIEGU NA 300m M U18 - Jakub SZARAPO 34.07!

09:00  60 m pł M U20 (7bój)  [s]
09:15  60 m pł M U18 (7bój)  [s]
09:33  60 m pł M U18  [el]
09:55  60 m pł K U18  [el]
10:20  Trójskok M U18 
10:32  60 m pł M U18  [F B]
10:35  Kula M (5) U18 
10:40  60 m pł M U18  [F A]
10:45  Tyczka M U20 (7bój)  [Gr. A]
10:45  Tyczka M U18 (7bój)  [Gr. A]
10:50  600 m K U18  [F B]
10:57  600 m M U18  [F B]
11:04  600 m K U18  [F A]
11:11  600 m M U18  [F A]
11:20  60 m pł K U18  [F B]
11:27  60 m pł K U18  [F A]
11:38  300 m M U18  [F B]
11:45  300 m K U18  [F B]
11:55  300 m M U18  [F A]
12:00  Wzwyż K U20 
12:05  300 m K U18  [F A]
12:30  W dal K U18 
12:35  200 m K U18  [F B]
12:40  200 m M U18  [F B]
12:41  Kula K (4) U20 
12:49  200 m K U18  [F A]
12:55  200 m M U18  [F A]
13:05  1000 m M U18  [s]
13:25  2000 m K U18  [s]
13:45  4x400 m Mix U18  [s]
14:40  Wzwyż M U20 
14:55  Trójskok M U20 
15:25  200 m K U20  [F B]
15:30  200 m M U20  [F B]
15:40  200 m K U20  [F A]
15:45  200 m M U20  [F A]
15:55  3000 m K U20  [s]
16:10  3000 m M U20  [s]
16:20  Kula K (3) U18 
16:30  Tyczka K U20 
16:35  400 m K U20  [F B]
16:41  400 m M U20  [F B]
16:50  400 m K U20  [F A]
16:59  400 m M U20  [F A]
17:07  1000 m M U18 (7bój)  [s]
17:12  Siedmiobój M U18 
17:16  60 m pł K U20  [el]
17:30  Trójskok K U20 
17:40  60 m pł M U20  [el]
18:00  1000 m M U20 (7bój)  [s]
18:05  Siedmiobój M U20 
18:10  60 m pł K U20  [F B]
18:20  60 m pł K U20  [F A]
18:40  60 m pł M U20  [F B]
18:50  60 m pł M U20  [F A]
19:05  800 m K U20  [F]
19:15  800 m M U20  [F]
19:35  4x400 m Mix U20  [s]
REKORDY
RP (U20) 4.22 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz Spała 2015-02-07
 

Data aktualizacji: 2023-02-12 18:34:29
Tyczka K U20 Planowany START: 2023-02-12 16:30 ZAKOŃCZENIE: 18:25:00 DEKORACJA 19:55
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 2.80 3.00 3.20 3.40 3.50 3.60 3.70 3.75 3.80 3.85 3.90 wynik inf
1 9 818 BISKUPSKA Natalia 05-08-16 KKL Kielce (SK) - - - o - o o o xo xxo xxx 3.85 PB
2 5 681 LEWANDOWSKA Natalia 05-09-04 SKLA Sopot (PM) - - - o o o o xo xo xxx 3.80 =PB
3 3 953 GABORSKA Zofia 04-08-04 MKL Szczecin (ZP) - - - - xo o xxx 3.60
3 7 642 BARTEL Maria 04-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - xo o o o xxx 3.60 SB
5 1 256 WODZIŃSKA Weronika 05-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) - - o o - xo xxx 3.60 SB
6 2 40 KAMIŃSKA Barbara 05-10-11 MKS MOS Wrocław (DS) - o o xo xo xxx 3.50 PB
7 8 326 SMOLARCZYK Julia 05-07-13 KS AZS AWF Warszawa (MZ) - o o o xxx 3.40 PB
8 10 682 MACIEJEWSKA Wiktoria 05-08-30 SKLA Sopot (PM) - - o xxx 3.20
9 11 361 TOKARZEWSKA Zuzanna 04-07-27 OKS Skra Warszawa (MZ) o o xxx 3.00 =SB
10 4 37 HERDA Julia 04-08-26 MKS MOS Wrocław (DS) xo xxo xxx 3.00 =PB
6 44 RADKOWSKA Julia 04-09-26 MKS MOS Wrocław (DS) - xxx NM
12 955 KULPA Zofia 05-05-21 MKL Szczecin (ZP) DNS
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2021 (Toruń)
1 CHAMOT Maja 03 MKS Ustroń 4.00
2 GÓRNY Kinga 02 MKS Ustroń 3.90
3 PLAK Malwina 02 RKS Łódź 3.60
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2022 (Rzeszów)
1 CHAMOT Maja 03 KS Sprint Bielsko-Biała 4.10
2 IAKOVENKO Valentyna 03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 3.85
3 BARTEL Maria 04 AZS-AWFiS Gdańsk 3.70
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0257351 s. | Mem: 1.25 megabytes