PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
WROCŁAW, 9 - 11 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-11 19:25:45
Ktrójsj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5 bój U20 5 bój U18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7 bój U20 7 bój U18

DZIEŃ 1
2024-02-09
DZIEŃ 2
2024-02-10
DZIEŃ 3
2024-02-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


TRANSMISJE KP Sport

 

Data aktualizacji: 2024-02-11 19:25:45 OFICJALNE
Trójskok K U20 Planowany START: 2024-02-11 17:25 ZAKOŃCZENIE: 19:01:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 9 993 SZLACHTA Olga 2006-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 12.87
x
12.98
x
x
x
12.98
=PB
2 8 1124 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice (WN) 12.40
12.48
11.78
12.17
12.28
x
12.48
3 2 1012 KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 MKS Baszta Szamotuły (WP) x
11.76
x
9.64
x
11.88
11.88
PB
4 7 1141 KORDYKIEWICZ Olga 2006-11-22 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 11.03
11.67
x
11.41
x
11.84
11.84
PB
5 12 1140 KANIA Maja 2006-04-27 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 11.59
11.84
11.40
x
x
x
11.84
PB
6 15 667 GANCARSKA Amelia 2005-12-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 10.83
11.13
11.60
11.19
11.55
x
11.60
PB
7 10 1125 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice (WN) 10.52
9.70
11.41
11.53
11.31
x
11.53
8 5 692 DYDZIŃSKA Nadia 2006-05-13 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 11.39
11.44
11.15
11.20
11.20
x
11.44
PB
9 11 231 GORSKA Tola 2006-12-09 AZS-AWF Gorzów (LB) 11.15
11.04
11.02



11.15
PB
10 4 574 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 WKS Wawel Kraków (MA) x
x
10.94



10.94
11 1 326 MAKÓWKA Natalia 2006-08-03 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 10.77
10.41
10.51



10.77
PB
12 13 818 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 KS AZS AWF Katowice (SL) x
10.70
x



10.70
L 18.5
13 6 811 RADZEWICZ Julia 2006-09-01 GKS Piast Gliwice (SL) 10.63
10.63
10.10



10.63
PB
14 3 838 LAZAR Malwina 2005-01-31 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 10.07
9.98
10.00



10.07
L 18.5
15 14 1010 BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 MKS Baszta Szamotuły (WP) 10.07
x
9.92



10.07
SB
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2023 (Rzeszów)
1 RUGOWSKA Anna 04 WLKS Wrocław 12.90
2 BORCHARDT Maja 04 LLKS Pomorze Stargard 12.31
3 JUSZCZAK Gabriela 04 AZS Łódź 11.88
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2022 (Rzeszów)
1 KŁOSIŃSKA Anna 03 UKS Vis Skierniewice 12.38
2 DUDA Julia 04 AZS-AWF Katowice 12.30
3 BORCHARDT Maja 04 LLKS Pomorze Stargard 12.18
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.012325 s. | Mem: 1.25 megabytes