PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
WROCŁAW, 9 - 11 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-11 20:16:03
Ktrójsjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5 bój U20 5 bój U18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7 bój U20 7 bój U18

DZIEŃ 1
2024-02-09
DZIEŃ 2
2024-02-10
DZIEŃ 3
2024-02-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


TRANSMISJE KP Sport

09:00  60 m pł M U20 (7bój)  [s]
09:15  60 m pł M U18 (7bój)  [s]
09:30  60 m pł M U18  [el]
09:55  600 m K U18  [F B]
10:00  600 m M U18  [F B]
10:05  Trójskok M U18 
10:10  600 m K U18  [F A]
10:15  600 m M U18  [F A]
10:37  60 m pł M U18  [F B]
10:42  60 m pł M U18  [F A]
10:45  Tyczka M U20 (7bój)  [Gr. A]
10:45  Tyczka M U18 (7bój)  [Gr. A]
10:50  Kula M (5) U18 
10:55  60 m pł K U18  [el]
11:20  3000 m ch K U18  [s]
11:50  60 m pł K U18  [F B]
11:55  60 m pł K U18  [F A]
12:05  5000 m ch M U18  [s]
12:35  Wzwyż K U20 
12:40  Trójskok K U18 
12:55  2000 m K U18  [s]
13:25  300 m M U18  [F B]
13:30  300 m K U18  [F B]
13:35  300 m M U18  [F A]
13:40  300 m K U18  [F A]
13:50  3000 m ch K U20  [s]
14:11  Kula K (3) U18 
14:15  5000 m ch M U20  [s]
14:45  3000 m ch K  [s]
14:47  Trójskok M U20 
15:00  Wzwyż M U20 
15:05  5000 m ch M  [s]
15:35  200 m K U18  [F B]
15:40  200 m M U18  [F B]
15:45  200 m K U18  [F A]
15:50  200 m M U18  [F A]
16:00  1000 m M U18  [s]
16:30  4x400 m Mix U18  [s]
16:35  Tyczka K U20 
17:05  200 m K U20  [F B]
17:10  200 m M U20  [F B]
17:15  200 m K U20  [F A]
17:20  200 m M U20  [F A]
17:25  Trójskok K U20 
17:30  3000 m K U20  [s]
17:45  3000 m M U20  [s]
18:00  400 m K U20  [F B]
18:05  400 m M U20  [F B]
18:10  400 m K U20  [F A]
18:15  400 m M U20  [F A]
18:25  60 m pł K U20  [el]
18:45  60 m pł M U20  [el]
19:00  1000 m M U18 (7bój)  [s]
19:10  1000 m M U20 (7bój)  [s]
19:10  Siedmiobój M U18 
19:15  Siedmiobój M U20 
19:20  60 m pł K U20  [F B]
19:25  60 m pł K U20  [F A]
19:40  60 m pł M U20  [F B]
19:45  60 m pł M U20  [F A]
19:55  800 m K U20  [F]
20:00  800 m M U20  [F]
20:05  4x400 m Mix U20  [s]
 

Data aktualizacji: 2024-02-11 20:16:03 OFICJALNE
Trójskok K U18 Planowany START: 2024-02-11 12:40 ZAKOŃCZENIE: 14:05:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 6 985 LOSY Zofia 2007-05-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 11.80
11.57
11.84
11.85
12.00
12.05
12.05
2 10 204 DĄBSKA Magdalena 2008-10-19 KS Agros Zamość (LU) 11.73
11.84
11.81
11.82
11.79
11.97
11.97
PB
3 14 545 STOJEK Emilia 2008-03-10 MKS Tempo Kęty (MA) 11.85
x
11.67
x
11.91
r
11.91
PB
4 4 11 NOWAK Helena 2008-10-09 GKS Start Długołęka (DS) x
10.00
11.21
10.17
11.67
11.88
11.88
PB
5 16 205 KOZŁOWSKA Roksana 2007-04-12 KS Agros Zamość (LU) 11.23
11.20
11.35
11.34
11.42
11.59
11.59
PB
6 8 812 ZDANOWICZ Hanna 2008-06-29 GKS Piast Gliwice (SL) 11.55
11.33
11.26
11.08
11.26
11.30
11.55
PB
7 7 759 OLKOWSKA Natalia 2007-12-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 11.08
11.02
11.16
11.44
11.27
11.11
11.44
8 12 703 JĘCHOREK Kinga 2007-06-05 AML Słupsk (PM) 11.26
11.28
10.83
11.02
11.16
11.29
11.29
9 15 1016 NELKA Melania 2007-11-17 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) x
10.86
11.09



11.09
10 5 1183 GACA Zofia 2008-07-30 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 11.03
10.75
10.42



11.03
11 13 172 LIMONT Anna 2007-10-13 MKL Toruń (KP) 10.79
10.75
10.98



10.98
SB
12 2 1014 GRZEŚKOWIAK Jagoda 2007-01-13 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 10.71
10.91
10.86



10.91
13 9 41 JANCZAK Dagmara 2007-09-02 LKS Polkowice (DS) 10.51
10.31
10.34



10.51
PB
14 1 573 KLATKA Natalia 2008-02-27 WKS Wawel Kraków (MA) 10.32
10.31
x



10.32
15 3 336 POTERAJ Wanda 2008-06-09 RKS Łódź (LD) 9.63
x
x



9.63
11 293 IDCZAK Wiktoria 2008-08-17 MKLA Łęczyca (LD)





DNS
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2023 (Rzeszów)
1 SZLACHTA Olga 06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 12.98
2 MURACH Maja 06 UKS Atos Woźnice 12.21
3 GAWIN Julia 07 AZS Łódź 11.87
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2022 (Rzeszów)
1 SZLACHTA Olga 06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 12.55
2 MURACH Maja 06 UKS Atos Woźnice 11.52
3 BOREK Alicja 05 KKL Kielce 11.41
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.071264 s. | Mem: 1.25 megabytes