PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
WROCŁAW, 9 - 11 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-10 13:56:04
Kwjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5 bój U20 5 bój U18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7 bój U20 7 bój U18

DZIEŃ 1
2024-02-09
DZIEŃ 2
2024-02-10
DZIEŃ 3
2024-02-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


TRANSMISJE KP Sport

09:00  60 m M U20 (7bój)  [s]
09:15  60 m K U18  [el]
09:45  60 m M U18  [el]
09:45  W dal M U20 (7bój)  [Gr. A]
10:15  60 m M U18 (7bój)  [s]
10:25  60 m K U18  [F B]
10:35  60 m K U18  [F A]
10:40  Tyczka M U18 
10:45  1000 m K U18  [s]
11:05  60 m M U18  [F B]
11:07  Kula M U20 (7bój)  [Gr. A]
11:10  60 m M U18  [F A]
11:10  W dal M U18 (7bój)  [Gr. A]
11:20  2000 m M U18  [s]
12:00  200 m K U18  [el]
12:25  Wzwyż K U18 
12:25  Kula M U18 (7bój)  [Gr. A]
12:35  W dal M U18 
12:38  200 m M U18  [el]
13:12  600 m K U18  [el]
13:40  600 m M U18  [el]
14:10  300 m K U18  [el]
14:50  300 m M U18  [el]
15:28  Wzwyż M U20 (7bój)  [Gr. A]
15:30  Kula K (4) U20 
15:35  60 m K U20  [el]
16:05  60 m M U20  [el]
16:40  Ceremonia otwarcia 
16:50  60 m K U20  [F B]
16:55  60 m K U20  [F A]
17:00  W dal K U18 
17:05  1500 m K U20  [s]
17:10  Tyczka M U20 
17:25  60 m M U20  [F B]
17:30  60 m M U20  [F A]
17:45  400 m M U20  [el]
18:10  Wzwyż M U18 (7bój)  [Gr. A]
18:20  400 m K U20  [el]
18:20  Kula M (6) U20 
18:55  1500 m M U20  [s]
19:15  200 m K U20  [el]
19:55  200 m M U20  [el]
20:32  800 m M U20  [el]
20:47  800 m K U20  [el]
 

Data aktualizacji: 2024-02-10 13:56:04 OFICJALNE
Wzwyż K U18 Planowany START: 2024-02-10 12:25 ZAKOŃCZENIE: 13:42:00 DEKORACJA 15:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.50 1.55 1.59 1.62 1.65 1.68 wynik inf
1 7 1136 KOZIURA Karolina 2008-05-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) - o o o xo xxx 1.65 PB
2 3 624 MOŁDOCH Milena 2007-12-08 CWKS Resovia Rzeszów (PK) o o o xo xo xxx 1.65 =PB
3 2 348 KOBACKA Hanna 2008-04-27 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) o o o xxo xxx 1.62
4 8 311 KIJAŃSKA Nikola 2007-10-30 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) o o xxo xxo xxx 1.62 PB
5 13 354 GAŁAJ Sandra 2007-06-07 UKS Dziewiątka Kutno (LD) o o o xxx 1.59 PB
6 10 299 ANDRZEJCZAK Martyna 2007-01-11 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) o xo xo xxx 1.59
7 12 1078 ZALEWSKA Katarzyna 2007-11-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) o o xxx 1.55
8 1 589 KALICUN Wiktoria 2007-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) o xxx 1.50 =PB
8 11 347 GÓRA Michalina 2008-02-29 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) o xxx 1.50
8 14 76 MARCINIAK Patrycja 2007-01-26 MKS Piast Głogów (DS) o xxx 1.50
11 6 1162 OLECHNOWSKA Michalina 2008-01-10 MKS Hermes Gryfino (ZP) xo xxx 1.50 =SB
11 9 511 ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 UKS MTE Milanówek (MZ) xo xxx 1.50 =SB
13 4 50 PSIUCH Eliza 2008-01-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) xxo xxx 1.50
5 16 KADYS Klaudia 2008-07-30 KL Ziemia Kłodzka (DS) xxx NM
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2023 (Rzeszów)
1 DOBKOWSKA Aleksandra 06 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 1.68
1 SŁODZIŃSKA Maja 06 UKS OSoT Szczecin 1.68
3 MOŁDOCH Milena 07 CWKS Resovia Rzeszów 1.65
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2022 (Rzeszów)
1 SŁODZIŃSKA Maja 06 UKS OSoT Szczecin 1.76
2 PATEJUK Milena 06 AML Słupsk 1.74
3 TWARDOWSKA Emilia 05 AML Słupsk 1.74
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0310888 s. | Mem: 768 kilobytes