PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
WROCŁAW, 9 - 11 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-11 14:18:25
Mtrójsjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5 bój U20 5 bój U18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7 bój U20 7 bój U18

DZIEŃ 1
2024-02-09
DZIEŃ 2
2024-02-10
DZIEŃ 3
2024-02-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


TRANSMISJE KP Sport

09:00  60 m pł M U20 (7bój)  [s]
09:15  60 m pł M U18 (7bój)  [s]
09:30  60 m pł M U18  [el]
09:55  600 m K U18  [F B]
10:00  600 m M U18  [F B]
10:05  Trójskok M U18 
10:10  600 m K U18  [F A]
10:15  600 m M U18  [F A]
10:37  60 m pł M U18  [F B]
10:42  60 m pł M U18  [F A]
10:45  Tyczka M U20 (7bój)  [Gr. A]
10:45  Tyczka M U18 (7bój)  [Gr. A]
10:50  Kula M (5) U18 
10:55  60 m pł K U18  [el]
11:20  3000 m ch K U18  [s]
11:50  60 m pł K U18  [F B]
11:55  60 m pł K U18  [F A]
12:05  5000 m ch M U18  [s]
12:35  Wzwyż K U20 
12:40  Trójskok K U18 
12:55  2000 m K U18  [s]
13:25  300 m M U18  [F B]
13:30  300 m K U18  [F B]
13:35  300 m M U18  [F A]
13:40  300 m K U18  [F A]
13:50  3000 m ch K U20  [s]
14:11  Kula K (3) U18 
14:15  5000 m ch M U20  [s]
14:45  3000 m ch K  [s]
14:47  Trójskok M U20 
15:00  Wzwyż M U20 
15:05  5000 m ch M  [s]
15:35  200 m K U18  [F B]
15:40  200 m M U18  [F B]
15:45  200 m K U18  [F A]
15:50  200 m M U18  [F A]
16:00  1000 m M U18  [s]
16:30  4x400 m Mix U18  [s]
16:35  Tyczka K U20 
17:05  200 m K U20  [F B]
17:10  200 m M U20  [F B]
17:15  200 m K U20  [F A]
17:20  200 m M U20  [F A]
17:25  Trójskok K U20 
17:30  3000 m K U20  [s]
17:45  3000 m M U20  [s]
18:00  400 m K U20  [F B]
18:05  400 m M U20  [F B]
18:10  400 m K U20  [F A]
18:15  400 m M U20  [F A]
18:25  60 m pł K U20  [el]
18:45  60 m pł M U20  [el]
19:00  1000 m M U18 (7bój)  [s]
19:10  1000 m M U20 (7bój)  [s]
19:10  Siedmiobój M U18 
19:15  Siedmiobój M U20 
19:20  60 m pł K U20  [F B]
19:25  60 m pł K U20  [F A]
19:40  60 m pł M U20  [F B]
19:45  60 m pł M U20  [F A]
19:55  800 m K U20  [F]
20:00  800 m M U20  [F]
20:05  4x400 m Mix U20  [s]
 

Data aktualizacji: 2024-02-11 14:18:25 OFICJALNE
Trójskok M U18 Planowany START: 2024-02-11 10:05 ZAKOŃCZENIE: 11:29:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 16 718 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk (PM) 13.52
14.47
14.44
14.35
14.53
14.59
14.59
PB
2 14 203 CZAPKA Dawid 2008-04-10 KS Agros Zamość (LU) 13.85
13.80
13.92
x
13.76
14.13
14.13
PB
3 10 687 RYBNIK Krzysztof 2007-03-20 KS Podlasie Białystok (PD) 13.64
13.74
13.92
13.83
x
13.89
13.92
4 3 600 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 13.14
13.30
13.13
13.19
x
13.75
13.75
PB
5 4 848 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec (SL) x
13.72
13.61
13.08
x
13.00
13.72
PB
6 13 202 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamość (LU) 13.45
13.22
13.37
13.51
13.46
12.42
13.51
SB
7 7 175 ŻYWICA Krystian 2008-03-05 MKL Toruń (KP) 12.86
13.02
12.70
x
12.44
12.60
13.02
PB
8 9 924 PIETRUSIŃSKI Kevin 2008-01-27 TL ROW Rybnik (SL) 12.10
12.36
12.85
12.67
12.43
12.90
12.90
9 1 1129 CABAN Kacper 2008-07-10 AL Międzyzdroje (ZP) 12.67
12.23
12.54



12.67
PB
10 5 1073 IDZIASZEK Jakub 2007-07-31 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 12.05
12.66
12.65



12.66
PB
11 6 1185 JANKOWSKI Szymon 2007-02-24 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 12.29
12.33
12.51



12.51
PB
12 15 42 WIETUSZYŃSKI Bartosz 2007-03-31 LKS Polkowice (DS) 12.30
12.37
12.37



12.37
13 2 85 KINDRA Dawid 2007-12-19 MLKS Sokół Lubin (DS) 12.19
12.13
12.31



12.31
14 8 842 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna (SL) x
12.29
x



12.29
15 12 363 BORYNA Piotr 2007-08-02 UKS Vis Skierniewice (LD) x
11.96
x



11.96
11 1089 JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn (WP)





DNS
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2023 (Rzeszów)
1 WZIĄTEK Szymon 07 AML Słupsk 14.32
2 PROĆ Wiktor 06 TS Start Lublin 14.16
3 LEWANDOWSKI Jonasz 06 KL Ziemia Kłodzka 13.75
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2022 (Rzeszów)
1 ZUTER Franciszek 05 MUKS Szok Bojanowo 13.54
2 MISTEREK Mateusz 05 MOSM Tychy 13.51
3 OPIELEWICZ Bartosz 06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 13.21
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.040694 s. | Mem: 1.25 megabytes