PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 12-14 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-14 20:16:42
Mwdjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2021-02-12
DZIEŃ 2
2021-02-13
DZIEŃ 3
2021-02-14
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



09:00  60 m M U20 (7bój)  [s]
09:17  60 m K U18  [el]
09:45  W dal M U20 (7bój) 
09:46  60 m M U18  [el]
10:09  60 m M U18 (7bój)  [s]
10:21  60 m K U18  [F]
10:27  60 m K U18  [F]
10:30  Tyczka M U18 
10:35  1000 m K U18  [s]
10:54  60 m M U18  [F]
11:00  60 m M U18  [F]
11:05  Kula M U20 (7bój) 
11:05  W dal M U18 (7bój) 
11:10  2000 m M U18  [s]
11:48  200 m K U18  [el]
12:19  200 m M U18  [el]
12:32  Wzwyż K U18 
12:35  Kula M U18 (7bój) 
12:36  W dal M U18 
12:48  600 m K U18  [el]
13:15  600 m M U18  [el]
13:43  300 m K U18  [el]
14:33  300 m M U18  [el]
15:32  60 m K U20  [el]
15:55  Wzwyż M U20 (7bój) 
16:00  60 m M U20  [el]
16:16  W dal K U20 
16:30  60 m K U20  [F]
16:40  60 m K U20  [F]
16:49  1500 m K U20  [s]
17:07  Tyczka M U20 
17:23  400 m M U20  [el]
17:55  60 m M U20  [F]
18:00  60 m M U20  [F]
18:10  400 m K U20  [el]
18:15  Wzwyż M U18 (7bój) 
18:16  W dal M U20 
18:43  1500 m M U20  [s]
18:51  Kula M (6) U20 
18:59  200 m K U20  [el]
19:24  200 m M U20  [el]
19:58  800 m M U20  [el]
20:12  800 m K U20  [el]
REKORDY
RP (U18) 7.36 JASZCZUK Tomasz MKS Pogoń Siedlce Spała 2009-02-02
 

Data aktualizacji: 2021-02-14 20:16:42
W dal M U18 Planowany START: 2021-02-13 12:36 ZAKOŃCZENIE: 14:00:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 9 993 ROBOTNIKOWSKI Jakub 04-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 6.74
x
x
x
6.55
6.82
6.82 PB
2 15 254 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 04-03-27 LLKS Osowa Sień (LB) 5.90
6.09
6.80
6.64
6.57
6.37
6.80 PB
3 3 660 KAMIŃSKI Daniel 05-01-28 LKS Stal Mielec (PK) 6.36
6.41
6.56
6.61
x
6.67
6.67
4 5 548 KOŁODZIEJAK Mikołaj 04-01-02 WLKS Nowe Iganie (MZ) x
6.62
x
x
x
x
6.62 PB
5 8 700 KONOPKA Dawid 04-11-01 KS Podlasie Białystok (PD) 6.31
6.23
6.58
6.04
6.31
4.52
6.58
6 6 933 LUDWICZAK Krzysztof 04-10-14 TL ROW Rybnik (SL) 6.15
5.89
6.19
6.33
6.04
6.09
6.33
7 1 946 WIECZOREK Jan 04-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec (SL) 6.07
5.97
6.26
6.01
5.91
6.24
6.26
8 10 1193 MRÓZ Nikodem 04-04-30 MKS Hermes Gryfino (ZP) 6.24
6.22
x
6.13
x
x
6.24 PB
9 4 636 KAŁWAK Marcin 04-04-29 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) x
6.16
6.15



6.16
10 2 427 GŁASZCZKA Szymon 05-01-08 GKS Wilga Garwolin (MZ) 6.01
6.10
x



6.10
11 13 680 PAWŁOWSKI Jakub 05-03-23 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 5.91
6.09
6.07



6.09
12 12 594 KOŁODZIEJSKI Jakub 04-01-30 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 6.00
4.63
x



6.00
13 16 827 HARASIUK Jakub 04-03-05 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 5.73
5.98
5.32



5.98
14 11 339 ZARZYCKI Mateusz 05-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 5.66
5.86
x



5.86
15 7 529 ODOLIŃSKI Szymon 05-02-23 UKS Kresy Otwock (MZ) 5.75
5.80
x



5.80
16 14 445 PTASIEWICZ Jakub 05-09-17 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 5.77
5.59
5.71



5.77 PB
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2020 (Toruń)
1 GRYTA Jacek 03 KS AZS-AWF Biała Podlaska 6.60
2 ROBOTNIKOWSKI Jakub 04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 6.59
3 TUCZYŃSKI Jakub 03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 6.43
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2019 (Toruń)
1 WAJDZIK Kamil 02 UKS bieganie.pl Stryszawa 6.78
2 WĘCLEWSKI Dawid 02 LIUKS Kruszwica 6.72
3 TOMCZYK Wojciech 02 KS Podlasie Białystok 6.69
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.068368196487427 s.