PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
RZESZÓW, 10-12 lutego 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-02-12 16:35:27
M3000j 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 Kula TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2023-02-10
DZIEŃ 2
2023-02-11
DZIEŃ 3
2023-02-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI W BIEGU NA 60m pł K U18 - Wiktoria GADAJSKA 8.26!
REKORD POLSKI W BIEGU NA 300m M U18 - Jakub SZARAPO 34.07!

REKORDY
RP (U20) 8:13.82 CHABOWSKI Marcin Wejher Wejherowo Spała 2004-01-24
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2023-02-12 16:35:27
3000 m M U20 Planowany START: 2023-02-12 16:10 WYSTARTOWANO: 16:11:44 DEKORACJA 17:12
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 12 1 874 NAPIERAŁA Jakub 04-02-11 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 8:38.28 1
2 15 1 375 BAJORSKI Adam 04-09-11 RLTL Optima Radom (MZ) 8:39.62 2
3 14 1 381 JANDUŁA Wiktor 05-01-22 RLTL Optima Radom (MZ) 8:40.83 3
4 13 1 223 ZAWIŚLAK Maksymilian 05-04-17 LKS Omega Kleszczów (LD) 8:40.98 4
5 10 1 697 ZIELIŃSKI Krzysztof 05-07-14 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 8:46.61 5
6 11 1 724 LACHOWSKI Maciej 05-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 8:51.29 6
7 3 1 936 RODZIEWICZ Michał 05-05-06 MKS Truso Elbląg (WN) 8:51.36 7
8 8 1 54 MIREK Michał 05-12-04 MKS Osa Zgorzelec (DS) 8:53.76 8
9 7 1 693 JANTA Maciej 05-04-25 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 8:59.89 9
10 9 1 807 HARATYK Błażej 04-07-28 UKS Olimpia Zabrze (SL) 9:05.07 10
11 6 1 434 KILIAN Piotr 05-11-18 KS AZS AWF Kraków (MA) 9:10.78 PB 11
12 5 1 309 ASTRACHANCEW Konrad 05-07-11 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 9:21.84 12
13 4 1 808 WAWROWSKI Dominik 05-10-10 UKS Olimpia Zabrze (SL) 9:22.94 PB 13
14 1 1 740 PLEWIK Piotr 05-07-25 MKS-MOS Katowice (SL) 9:52.60 PB 14
15 2 1 299 URBAŃSKI Eryk 04-03-31 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 10:03.02 15
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2021 (Toruń)
1 ZIELEŃ Michał 02 ULKS Technik Trzcinica 8:30.66
2 GOS Mateusz 02 RLTL OPTIMA Radom 8:30.98
3 ROMBERG Adrian 03 MKS-MOSM Bytom 8:31.50
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2022 (Rzeszów)
1 MEGIER Maciej 03 AZS-AWFiS Gdańsk 8:34.18
2 ROMBERG Adrian 03 MKS-MOSM Bytom 8:37.79
3 SZMIT Patryk 03 KS SMS Szklarska Poręba 8:40.02
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0145581 s. | Mem: 1.25 megabytes