PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
RZESZÓW, 11-13 lutego 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany:
M60p����jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2022-02-11
DZIEŃ 2
2022-02-12
DZIEŃ 3
2022-02-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  60 m pł M U20 (7bój)  [s]
09:15  60 m pł M U18 (7bój)  [s]
09:33  60 m pł M U18  [el]
09:59  60 m pł K U18  [el]
10:20  Trójskok M U18 
10:30  60 m pł M U18  [F B]
10:40  60 m pł M U18  [F A]
10:45  Tyczka M U20 (7bój) 
10:45  Kula M (5) U18 
10:45  Tyczka M U18 (7bój) 
10:50  600 m K U18  [F B]
11:00  600 m K U18  [F A]
11:10  60 m pł K U18  [F B]
11:20  60 m pł K U18  [F A]
11:30  300 m M U18  [F B]
11:40  300 m M U18  [F A]
11:50  300 m K U18  [F B]
12:00  300 m K U18  [F A]
12:30  200 m K U18  [F B]
12:30  W dal K U18 
12:40  200 m K U18  [F A]
12:45  Kula K (4) U20 
12:50  200 m M U18  [F B]
13:00  200 m M U18  [F A]
13:10  1000 m M U18  [s]
13:25  2000 m K U18  [s]
13:45  600 m M U18  [F B]
13:55  600 m M U18  [F A]
14:05  4x400 m Mix U18  [s]
14:33  Wzwyż M U20 
14:55  Trójskok M U20 
15:30  200 m K U20  [F B]
15:35  200 m K U20  [F A]
15:40  200 m M U20  [F B]
15:45  200 m M U20  [F A]
15:50  Kula K (3) U18 
15:55  3000 m K U20  [s]
16:10  3000 m M U20  [s]
16:25  400 m K U20  [F B]
16:30  Tyczka K U20 
16:35  400 m K U20  [F A]
16:40  400 m M U20  [F B]
16:50  400 m M U20  [F A]
17:00  60 m pł K U20  [el]
17:30  Trójskok K U20 
17:35  Wzwyż K U20 
17:40  60 m pł M U20  [el]
18:00  1000 m M U20 (7bój)  [s]
18:05  Siedmiobój M U20 
18:10  60 m pł K U20  [F B]
18:20  60 m pł K U20  [F A]
18:30  1000 m M U18 (7bój)  [s]
18:35  Siedmiobój M U18 
18:40  60 m pł M U20  [F B]
18:50  60 m pł M U20  [F A]
19:05  800 m K U20  [F]
19:15  800 m M U20  [F]
19:35  4x400 m Mix U20  [s]
Zapytanie niepoprawne o Konkurencje