PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 12-14 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-12 12:16:58
WKwj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2021-02-12
DZIEŃ 2
2021-02-13
DZIEŃ 3
2021-02-14
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



10:00  60 m pł K U20 (5bój)  [s]
10:35  Wzwyż K U20 (5bój) 
11:00  Trójskok K U18 
11:45  60 m pł K U18 (5bój)  [s]
12:00  Tyczka K U18 
12:45  Wzwyż K U18 (5bój) 
13:20  Kula K U20 (5bój) 
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:10  Kula K U18 (5bój) 
15:20  3000 m ch K U18  [s]
15:35  W dal K U20 (5bój) 
15:40  Wzwyż M U18 
15:45  3000 m ch K U20  [s]
16:20  5000 m ch M U18  [s]
16:30  W dal K U18 (5bój) 
17:00  800 m K U20 (5bój)  [s]
17:05  Pięciobój K U20 
17:10  5000 m ch M U20  [s]
17:45  800 m K U18 (5bój)  [s]
17:50  Pięciobój K U18 
REKORDY
RP (U20) 1.94 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Spała 2002-03-01
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2021-02-12 12:16:58
Wzwyż K U20 (5bój) Planowany START: 2021-02-12 10:35 ZAKOŃCZENIE: 12:05:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.34 1.37 1.40 1.43 1.46 1.49 1.52 1.55 1.58 1.61 1.64 1.67 1.70 1.73 wynik inf punkty rank
1 5 1042 MULDER Sophia 02-09-12 OŚ AZS Poznań (WP) - - - - - - - o o o o xo o xxx 1.70 PB 855 1
2 8 241 SURA Kornelia 02-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) - - - - o - o o xo o xxo xxx 1.64 783 2
3 10 410 KOŚCIANEK Daria 03-03-28 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - - - o o o o o o xxx 1.61 =PB 747 3
4 7 341 KRAWCZYK Aleksandra 03-04-28 KS Warszawianka W-wa (MZ) - - - o o o o xo o xxx 1.58 712 4
5 2 342 MYSZYŃSKA Izabela 03-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) - - o o o xo o xo o xxx 1.58 PB 712 6
6 3 805 BIELSKA Oliwia 03-05-26 SKLA Sopot (PM) - - o o o o xo o xxo xxx 1.58 PB 712 5
6 9 435 GRANOWSKA Pola 03-09-29 KS Warszawianka W-wa (MZ) - - - o o xo o o xxo xxx 1.58 712 7
8 6 810 GAJEWSKA Patrycja 02-11-25 SKLA Sopot (PM) - - o o o o o xxo xxx 1.55 SB 678 8
9 1 1201 BUJAROWICZ Joanna 03-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) - o o o xo o o xxx 1.52 PB 644 9
10 4 840 KALINO Natalia 03-04-10 AZS-AWF Katowice (SL) o - xo o xo xxx 1.46 =PB 577 10
11 11 618 PANCYLEJKO Ewelina 02-08-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) o o o o xxx 1.43 544 11
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.04566502571106 s.