PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
RZESZÓW, 11-13 lutego 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-02-12 15:54:19
WKwj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2022-02-11
DZIEŃ 2
2022-02-12
DZIEŃ 3
2022-02-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  60 m pł K U20 (5bój)  [s]
10:35  Wzwyż K U20 (5bój) 
11:00  Trójskok K U18 
11:45  60 m pł K U18 (5bój)  [s]
12:00  Tyczka K U18 
12:30  3000 m ch K  [s]
12:50  Wzwyż K U18 (5bój) 
13:05  5000 m ch M  [s]
13:15  Kula K U20 (5bój) 
15:10  Kula K U18 (5bój) 
15:20  3000 m ch K U18  [s]
15:35  Wzwyż M U18 
15:35  W dal K U20 (5bój) 
15:45  3000 m ch K U20  [s]
16:20  5000 m ch M U18  [s]
16:45  W dal K U18 (5bój) 
17:10  800 m K U20 (5bój)  [s]
17:15  Pięciobój K U20 
17:20  5000 m ch M U20  [s]
18:00  800 m K U18 (5bój)  [s]
18:05  Pięciobój K U18 
REKORDY
RP (U20) 1.94 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Spała 2002-03-01
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2022-02-12 15:54:19
Wzwyż K U20 (5bój) Planowany START: 2022-02-11 10:35 ZAKOŃCZENIE: 12:16:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.34 1.37 1.40 1.43 1.46 1.49 1.52 1.55 1.58 1.61 1.64 1.67 1.70 1.73 1.76 1.79 wynik inf punkty rank
1 3 71 KUBIS Paulina 2004-03-24 WLKS Wrocław (DS) - - - - - - o - o o o o xxo o o xxx 1.76 PB 928 1
2 6 929 BAAS Marleen 2004-08-13 OŚ AZS Poznań (WP) - - - - - xo xo o o xo xxx 1.61 747 4
3 8 1008 ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) - - - - o o o o o xxo xxx 1.61 747 3
4 9 339 KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 KS Warszawianka W-wa (MZ) - - - - o o xo o o xxo xxx 1.61 PB 747 2
4 10 271 PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) - - - o o o o xo o xxo xxx 1.61 747 5
6 4 946 KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) - - - - o o o xo o xxx 1.58 SB 712 6
7 11 421 PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 UKS LA Basket Warszawa (MZ) - o o o o xo xxo xxo xxx 1.55 SB 678 7
8 7 255 MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) - - o o o o o xxx 1.52 644 8
9 1 1005 BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) - o o o xo o xxx 1.49 610 9
10 5 1004 BĄTKIEWICZ Zofia 2004-06-16 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) o o o o xxx 1.43 544 10
11 2 256 SZMIGIEL Monika 2004-09-13 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) - o o xo xxx 1.43 544 11
   
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.0665081 s. | Mem: 1.25 megabytes