PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
RZESZÓW, 11-13 lutego 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-02-12 16:08:02
M60jm 1 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2022-02-11
DZIEŃ 2
2022-02-12
DZIEŃ 3
2022-02-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 6.83 ADAMCZYK Dariusz GRYF Słupsk Spała 1992-01-25
RP (U18) 6.83* ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Łódź 2022-01-16
RP (U18) 6.82* ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Spała 2022-01-23
 
 elim 1  elim 2  FINAŁ A  FINAŁ B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-02-12 16:08:02
60 m M U18 - FINAŁ A Planowany START: 2022-02-12 11:00 WYSTARTOWANO: 11:02:26 DEKORACJA 13:17
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf
1 6 913 WRÓBEL Paweł 2005-06-21 LUKS Orkan Września (WP) 6.93 0.116
2 5 994 BŁASZCZYK Jakub 2005-07-14 MKL Szczecin (ZP) 7.04 0.168
3 8 481 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków (MA) 7.07 0.196
4 4 545 KOŚCIELNIAK Jakub 2006-06-12 KKB MOSiR Krosno (PK) 7.08 0.195
5 2 149 LEPIONKA Adrian 2006-04-20 KS Agros Zamość (LU) 7.12 0.214
6 7 881 BŁASZCZAK Karol 2005-04-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 7.14 0.167
7 3 106 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek (KP) 7.15 0.209
8 1 809 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 7.21 0.221
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2021 (Toruń)
1 GRZĄKA Dawid 04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 6.89
2 KISIL Kamil 04 WLKS Wrocław 7.00
3 GORZKOWICZ Michał 05 WKS Wawel Kraków 7.06
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2020 (Toruń)
1 KOZELAN Hubert 03 AZS-AWFiS Gdańsk 7.07
2 GIZICKI Tomasz 04 RLTL ZTE Radom 7.17
3 GRZĄKA Dawid 04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 7.18
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.0448389 s. | Mem: 1.25 megabytes