PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
RZESZÓW, 10-12 lutego 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-02-11 20:15:14
K60j 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 Kula TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2023-02-10
DZIEŃ 2
2023-02-11
DZIEŃ 3
2023-02-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI W BIEGU NA 60m pł K U18 - Wiktoria GADAJSKA 8.26!
REKORD POLSKI W BIEGU NA 300m M U18 - Jakub SZARAPO 34.07!

REKORDY
RP (U20) 7.07 SWOBODA Ewa UKS Czwórka Żory Toruń 2016-02-12
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-02-11 16:59:37
60 m K U20 - elim 2 Planowany START: 2023-02-11 15:35 WYSTARTOWANO: 15:43:13
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 2 118 PIOTROWSKA Aleksandra 04-11-01 KS Wda Świecie (KP) 7.47 0.176 Q 1
2 4 78 KOZŁOWSKA Zofia 05-07-22 WLKS Wrocław (DS) 7.83 0.155 Q 6
3 6 718 BĄBEL Karolina 05-11-14 KS AZS AWF Katowice (SL) 7.85 0.150 q 8
4 1 151 WINOGRODZKA Julia 04-10-21 UKS Czapla Białe Błota (KP) 7.95 0.184 qB PB 11
5 5 753 DZIADZIA Anna 04-09-17 MKS-MOSM Bytom (SL) 7.98 (979) 0.235 qB 14
6 7 207 NOWAK Natalia 04-10-16 AZS Łódź (LD) 8.00 (997) 0.193 qB PB 16
7 8 745 CICHY Laura 04-05-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 8.14 0.154 20
8 3 160 RAROT Roksana 04-05-05 KS Agros Zamość (LU) 8.32 0.243 22
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2021 (Toruń)
1 PUZIO Dorota 03 GKS Start Długołęka 7.53
2 NIEMCZYK Magdalena 03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 7.61
3 MAŁKOWSKA Dominika 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 7.67
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2022 (Rzeszów)
1 NIEMCZYK Magdalena 03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 7.37
2 PUZIO Dorota 03 GKS Start Długołęka 7.42
3 DZIAMSKA Julia 03 MKS Juvenia Puszczykowo 7.54
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.015872 s. | Mem: 1.25 megabytes