PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
WROCŁAW, 9 - 11 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-11 14:14:08
M300jm 2 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5 bój U20 5 bój U18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7 bój U20 7 bój U18

DZIEŃ 1
2024-02-09
DZIEŃ 2
2024-02-10
DZIEŃ 3
2024-02-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


TRANSMISJE KP Sport

 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  elim 6  elim 7  elim 8  elim 9  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2024-02-11 14:14:08 OFICJALNE
300 m M U18 - Finał B Planowany START: 2024-02-11 13:25 WYSTARTOWANO: 13:29:59
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf
1 5 463 BIELECKI Jakub 2007-10-03 RLTL Optima Radom (MZ) 35.49 0.236 PB
2 4 144 KŁOSOWSKI Filip 2007-03-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 35.91 0.129 PB
3 6 452 ŻUCHOWSKI Tomasz 2008-06-23 OKS Start Otwock (MZ) 36.07 0.221 PB
4 3 988 NOWAK Tymoteusz 2008-03-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 36.29 0.157
5 1 263 ADAMCZEWSKI Jan 2008-01-05 AZS Łódź (LD) 36.35 0.143
6 2 850 GRZYBOWSKI Jeremiasz 2007-05-06 MKS-MOS Katowice (SL) 36.55 0.272
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2023 (Rzeszów)
1 SZARAPO Jakub 06 MKS MOS Wrocław 34.07
2 DZIEWIĘCKI Rafał 06 KS AZS AWF Wrocław 34.46
3 BEMBENEK Jakub 06 KKL Stal Stalowa Wola 34.84
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2022 (Rzeszów)
1 WÓJCIAK Adrian 05 UMLKS Pegaz Opoczno 34.66
2 GONKIEWICZ Jan 05 GKS Start Długołęka 34.69
3 PESTKA Jakub 05 AZS-AWF Gorzów 35.39
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0158598 s. | Mem: 1.25 megabytes