PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
WROCŁAW, 9 - 11 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-11 19:28:58
M200j 2 3 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5 bój U20 5 bój U18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7 bój U20 7 bój U18

DZIEŃ 1
2024-02-09
DZIEŃ 2
2024-02-10
DZIEŃ 3
2024-02-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


TRANSMISJE KP Sport

09:00  60 m pł M U20 (7bój)  [s]
09:15  60 m pł M U18 (7bój)  [s]
09:30  60 m pł M U18  [el]
09:55  600 m K U18  [F B]
10:00  600 m M U18  [F B]
10:05  Trójskok M U18 
10:10  600 m K U18  [F A]
10:15  600 m M U18  [F A]
10:37  60 m pł M U18  [F B]
10:42  60 m pł M U18  [F A]
10:45  Tyczka M U20 (7bój)  [Gr. A]
10:45  Tyczka M U18 (7bój)  [Gr. A]
10:50  Kula M (5) U18 
10:55  60 m pł K U18  [el]
11:20  3000 m ch K U18  [s]
11:50  60 m pł K U18  [F B]
11:55  60 m pł K U18  [F A]
12:05  5000 m ch M U18  [s]
12:35  Wzwyż K U20 
12:40  Trójskok K U18 
12:55  2000 m K U18  [s]
13:25  300 m M U18  [F B]
13:30  300 m K U18  [F B]
13:35  300 m M U18  [F A]
13:40  300 m K U18  [F A]
13:50  3000 m ch K U20  [s]
14:11  Kula K (3) U18 
14:15  5000 m ch M U20  [s]
14:45  3000 m ch K  [s]
14:47  Trójskok M U20 
15:00  Wzwyż M U20 
15:05  5000 m ch M  [s]
15:35  200 m K U18  [F B]
15:40  200 m M U18  [F B]
15:45  200 m K U18  [F A]
15:50  200 m M U18  [F A]
16:00  1000 m M U18  [s]
16:30  4x400 m Mix U18  [s]
16:35  Tyczka K U20 
17:05  200 m K U20  [F B]
17:10  200 m M U20  [F B]
17:15  200 m K U20  [F A]
17:20  200 m M U20  [F A]
17:25  Trójskok K U20 
17:30  3000 m K U20  [s]
17:45  3000 m M U20  [s]
18:00  400 m K U20  [F B]
18:05  400 m M U20  [F B]
18:10  400 m K U20  [F A]
18:15  400 m M U20  [F A]
18:25  60 m pł K U20  [el]
18:45  60 m pł M U20  [el]
19:00  1000 m M U18 (7bój)  [s]
19:10  1000 m M U20 (7bój)  [s]
19:10  Siedmiobój M U18 
19:15  Siedmiobój M U20 
19:20  60 m pł K U20  [F B]
19:25  60 m pł K U20  [F A]
19:40  60 m pł M U20  [F B]
19:45  60 m pł M U20  [F A]
19:55  800 m K U20  [F]
20:00  800 m M U20  [F]
20:05  4x400 m Mix U20  [s]
 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  elim 6  elim 7  elim 8  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2024-02-11 17:29:49
200 m M U20 Planowany START: 2024-02-11 17:10 WYSTARTOWANO: 17:13:19
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf
1 5 1 719 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk (PM) 20.85 0.183
2 4 1 216 ŚMIETANKA Jan 2005-09-21 MKS Unia Hrubieszów (LU) 21.62 0.164 PB
3 3 1 890 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 21.77 0.108
4 6 1 166 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek (KP) 22.04 0.160
5 2 1 163 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 KS Wda Świecie (KP) 22.47 0.143
6 1 1 8 GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 GKS Start Długołęka (DS) 22.51 0.174

1 6 2 208 LEPIONKA Adrian 2006-04-20 KS Agros Zamość (LU) 22.15 0.193
2 5 2 1027 BŁASZCZYK Jakub 2005-07-14 OŚ AZS Poznań (WP) 22.39 0.177
3 3 2 534 MATULSKI Hubert 2006-02-09 KS AZS AWF Kraków (MA) 22.60 0.181
4 4 2 368 SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 22.68 0.188
5 2 2 1102 TRĄBIŃSKI Nataniel 2005-11-02 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 23.03 0.177
1 2 533 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków (MA) DNS
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2023 (Rzeszów)
1 ZAKRZEWSKI Marek 05 AML Słupsk 21.12
2 TATARA Dawid 04 BKL Bełchatów 21.32
3 ŚLIWA Jakub 04 UKS Gimnazjon Płońsk 22.01
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2022 (Rzeszów)
1 BOGACZYŃSKI Igor 03 MKL Jarocin 21.32
2 ZAZULA Remigiusz 03 MKS Agros Chełm 21.86
3 ŚLIWA Jakub 04 MKS Pułtusk 21.94
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0464802 s. | Mem: 1.25 megabytes