PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
WROCŁAW, 9 - 11 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-11 19:28:58
M400j 2 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5 bój U20 5 bój U18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7 bój U20 7 bój U18

DZIEŃ 1
2024-02-09
DZIEŃ 2
2024-02-10
DZIEŃ 3
2024-02-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


TRANSMISJE KP Sport

09:00  60 m pł M U20 (7bój)  [s]
09:15  60 m pł M U18 (7bój)  [s]
09:30  60 m pł M U18  [el]
09:55  600 m K U18  [F B]
10:00  600 m M U18  [F B]
10:05  Trójskok M U18 
10:10  600 m K U18  [F A]
10:15  600 m M U18  [F A]
10:37  60 m pł M U18  [F B]
10:42  60 m pł M U18  [F A]
10:45  Tyczka M U20 (7bój)  [Gr. A]
10:45  Tyczka M U18 (7bój)  [Gr. A]
10:50  Kula M (5) U18 
10:55  60 m pł K U18  [el]
11:20  3000 m ch K U18  [s]
11:50  60 m pł K U18  [F B]
11:55  60 m pł K U18  [F A]
12:05  5000 m ch M U18  [s]
12:35  Wzwyż K U20 
12:40  Trójskok K U18 
12:55  2000 m K U18  [s]
13:25  300 m M U18  [F B]
13:30  300 m K U18  [F B]
13:35  300 m M U18  [F A]
13:40  300 m K U18  [F A]
13:50  3000 m ch K U20  [s]
14:11  Kula K (3) U18 
14:15  5000 m ch M U20  [s]
14:45  3000 m ch K  [s]
14:47  Trójskok M U20 
15:00  Wzwyż M U20 
15:05  5000 m ch M  [s]
15:35  200 m K U18  [F B]
15:40  200 m M U18  [F B]
15:45  200 m K U18  [F A]
15:50  200 m M U18  [F A]
16:00  1000 m M U18  [s]
16:30  4x400 m Mix U18  [s]
16:35  Tyczka K U20 
17:05  200 m K U20  [F B]
17:10  200 m M U20  [F B]
17:15  200 m K U20  [F A]
17:20  200 m M U20  [F A]
17:25  Trójskok K U20 
17:30  3000 m K U20  [s]
17:45  3000 m M U20  [s]
18:00  400 m K U20  [F B]
18:05  400 m M U20  [F B]
18:10  400 m K U20  [F A]
18:15  400 m M U20  [F A]
18:25  60 m pł K U20  [el]
18:45  60 m pł M U20  [el]
19:00  1000 m M U18 (7bój)  [s]
19:10  1000 m M U20 (7bój)  [s]
19:10  Siedmiobój M U18 
19:15  Siedmiobój M U20 
19:20  60 m pł K U20  [F B]
19:25  60 m pł K U20  [F A]
19:40  60 m pł M U20  [F B]
19:45  60 m pł M U20  [F A]
19:55  800 m K U20  [F]
20:00  800 m M U20  [F]
20:05  4x400 m Mix U20  [s]
 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  elim 6  elim 7  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2024-02-11 19:28:58 OFICJALNE
400 m M U20 - Finał B Planowany START: 2024-02-11 18:05 WYSTARTOWANO: 18:06:59
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf
1 6 132 SZARAPO Jakub 2006-02-13 BKS Bydgoszcz (KP) 48.26 0.184
2 3 918 DUDA Piotr 2006-06-20 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 49.50 0.218
3 5 1099 KAZIMIERCZYK Mateusz 2006-11-03 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 50.02 0.186
4 4 213 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm (LU) 50.30 0.229
5 1 307 JABŁOŃSKI Hubert 2006-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 50.77 0.171
6 2 705 KASPRZYK Kacper 2005-01-20 AML Słupsk (PM) 52.28 0.231
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2023 (Rzeszów)
1 MIKOŁAJCZAK Szymon 04 MKS Czechowice-Dziedzice 48.73
2 RUTOWICZ Hubert 04 UMLKS Pegaz Opoczno 49.39
3 ŁOWICKI Michał 04 AZS-AWFiS Gdańsk 49.50
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2022 (Rzeszów)
1 DĄBROWSKI Piotr 03 KS Prefbet-Sonarol 47.90
2 SZCZEPANIAK Jakub 03 UMLKS START Wieruszów 47.90
3 KADYŁO Adam 03 MKS MOS Wrocław 48.13
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0534079 s. | Mem: 1.25 megabytes