PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
WROCŁAW, 9 - 11 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-11 16:17:44
K200jm 3 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5 bój U20 5 bój U18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7 bój U20 7 bój U18

DZIEŃ 1
2024-02-09
DZIEŃ 2
2024-02-10
DZIEŃ 3
2024-02-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


TRANSMISJE KP Sport

Kwalifikacje: 12 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  elim 6  elim 7  elim 8  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-10 14:44:32
200 m K U18 Planowany START: 2024-02-10 12:00 WYSTARTOWANO: 12:12:38
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 5 1 234 JEŻ Aleksandra 2007-08-03 AZS-AWF Gorzów (LB) 25.08 0.162 q YC TR 16.5.2 1
2 6 1 22 KICUŁA Daria 2008-04-13 KS AZS AWF Wrocław (DS) 26.48 0.178 PB 15
3 2 1 260 SZWEDZIK Aleksandra 2007-03-22 Athletics Team Radomsko (LD) 26.62 (617) 0.146 PB 16
4 4 1 443 KRUSZEWSKA Barbara 2007-06-18 OKS Skra Warszawa (MZ) 27.60 0.264 PB 28
5 3 1 224 KOZŁOWSKA Milena 2007-11-13 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 28.49 0.388 PB 34

1 6 2 133 TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 BKS Bydgoszcz (KP) 25.79 0.226 q 5
2 2 2 264 GŁUCH Zofia 2007-04-03 AZS Łódź (LD) 26.44 0.268 PB 14
3 5 2 59 CHOIŃSKA Antonina 2007-04-30 MKS MOS Wrocław (DS) 26.79 0.119 18
4 4 2 932 DUNIKOWSKA Julia 2008-11-27 UKS Czwórka Żory (SL) 27.00 0.193 PB 22
5 3 2 1214 MUSIELAK Iga 2008-06-29 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 27.02 0.153 PB 23

1 6 3 60 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS MOS Wrocław (DS) 25.80 0.283 q PB 6
2 5 3 883 ABSYL Wiktoria 2007-06-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 25.93 0.156 qB PB 7
3 4 3 575 LALEWICZ Nina 2008-03-27 WKS Wawel Kraków (MA) 27.03 0.298 PB 24
3 3 1132 ZYGMUNT Nela 2008-04-28 AL Międzyzdroje (ZP) DQ TR 16.8

1 6 4 760 GRABOWSKA Julia 2008-10-09 MMKS Gdańsk (PM) 25.46 0.229 q 3
2 5 4 501 PAWLAK Adrianna 2008-07-16 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 26.10 0.130 qB PB 10
3 4 4 1029 GÓRNIAK Wiktoria 2007-07-06 OŚ AZS Poznań (WP) 26.81 (808) 0.283 PB 21
4 2 4 801 SÓWKA Milena 2008-12-11 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 28.00 0.222 30
5 3 4 1122 ZABŁOCKA Alicja 2008-06-06 Orka Iława Athletics (WN) 29.62 0.143 PB 37

1 5 5 881 MOLENDA Zuzanna 2008-04-23 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 25.75 0.134 q 4
2 6 5 566 GAWIN Karolina 2007-02-01 WKS Wawel Kraków (MA) 26.36 0.231 SB 13
3 2 5 29 SZTANDERA Nikola 2008-06-18 KS AZS AWF Wrocław (DS) 27.31 (303) 0.182 25
4 3 5 1154 WSZĘDYBYŁ Martyna 2007-08-29 MKL Szczecin (ZP) 28.03 0.151 31
5 4 5 997 NIEWIADA Nikola 2008-02-08 KS Stal Pleszew (WP) 28.31 0.170 33

1 6 6 921 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 25.33 0.197 q 2
2 5 6 351 ZAŁĘCZNA Roksana 2007-04-25 UKS Czempion Bełchatów (LD) 26.35 0.167 qB PB 12
3 4 6 969 BŁASZCZYK Maria 2008-12-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 26.81 (801) 0.190 20
4 3 6 480 BARGIEŁ Barbara 2008-08-18 UKS Filipides Teresin (MZ) 27.90 0.308 PB 29
5 2 6 62 KLEPACZ Katarzyna 2008-07-22 MKS MOS Wrocław (DS) 28.70 0.160 35

1 6 7 249 ROZMYS Marcelina 2007-04-30 MLKS Agros Żary (LB) 25.98 0.140 qB PB 8
2 5 7 1121 SOBCZYŃSKA Aleksandra 2007-07-18 Orka Iława Athletics (WN) 26.34 0.134 qB PB 11
3 4 7 514 GIBAS Wiktoria 2007-06-04 UKS Orzełki Warszawa (MZ) 27.31 (305) 0.158 PB 26
4 3 7 309 JEZIORSKA Marika 2007-04-19 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 27.40 0.193 27
5 2 7 187 PARADOWSKA Milena 2008-05-11 UKS Czapla Białe Błota (KP) 28.79 0.236 PB 36

1 5 8 632 TITTINGER Maja 2007-11-07 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 26.00 0.107 qB YC TR 16.5.2 9
2 6 8 332 BRZEZIŃSKA Julia 2007-06-06 RKS Łódź (LD) 26.62 (618) 0.339 17
3 3 8 237 SZLACHTA Hanna 2008-09-08 AZS-AWF Gorzów (LB) 26.80 0.135 19
4 2 8 510 KORYCKA Anna 2007-03-19 UKS MTE Milanówek (MZ) 28.07 0.257 PB 32
4 8 693 ARCISZ Katarzyna 2008-08-27 MKS Juvenia Białystok (PD) DQ 0.280 TR 17.3.2 28
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2023 (Rzeszów)
1 JAROSIŃSKA Maria 06 MKL Toruń 24.60
2 NOWACKA Oliwia 06 UMKS Iskra Wolsztyn 24.88
3 PUŁAWSKA Maria 07 TL Pogoń Ruda Śląska 25.42
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2022 (Rzeszów)
1 KLAR Oliwia 05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 24.57
2 ZIMOLĄG Oliwia 05 MKS-MOSM Bytom 24.78
3 ADAMCZEWSKA Zuzanna 05 AZS Łódź 25.56
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.029999 s. | Mem: 1.25 megabytes