PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
WROCŁAW, 9 - 11 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-11 11:53:35
K600jm 3 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000ch 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5 bój U20 5 bój U18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000ch 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7 bój U20 7 bój U18

DZIEŃ 1
2024-02-09
DZIEŃ 2
2024-02-10
DZIEŃ 3
2024-02-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


TRANSMISJE KP Sport

Kwalifikacje: 12 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-11 11:07:59 OFICJALNE
600 m K U18 - elim 3 Planowany START: 2024-02-10 13:12 WYSTARTOWANO: 13:25:08
  PhotoFinish
msc lp / tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 7 / 5 1019 SZŁAPKA Faustyna 2007-03-19 MKS-MOS Śrem (WP) 1:36.58 qR TR 17.3.2 5
2 8 / 6 257 SZYMCZAK Maria 2008-08-19 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 1:38.06 qB 9
3 1 / 1 987 MUCHA Natasza 2007-07-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 1:41.22 19
4 4 / 3 323 PIOTROWSKA Natalia 2008-01-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 1:41.26 20
5 2 / 2 385 ROMANÓW Iga 2007-10-05 KS Atak Agrykola Warszawa (MZ) 1:41.36 PB 21
6 5 / 4 884 GRZECHUŁA Maja 2008-12-16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 1:42.14 SB 25
7 3 / 3 219 DĄBROWSKA Agnieszka 2007-09-09 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 1:46.75 36
8 6 / 5 43 SOBIERAŃSKA Aleksandra 2008-02-19 LKS Świeradów-Zdrój (DS) 1:48.37 37
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2023 (Rzeszów)
1 PAJĘCKA Lena 07 WLKS Wrocław 1:36.43
2 BOCHENEK Jagoda 06 MKS-MOSM Bytom 1:36.80
3 OWCZARUK Hanna 07 AL Międzyzdroje 1:37.45
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2022 (Rzeszów)
1 BOCHENEK Jagoda 06 MKS-MOSM Bytom 1:38.35
2 NAGIĘĆ Nikola 05 KS AZS AWF Kraków 1:38.52
3 DOMŻALSKA Daria 05 RKS Rumia 1:38.74
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0180759 s. | Mem: 1.25 megabytes