PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
RZESZÓW, 10-12 lutego 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-02-12 16:06:28
M200j 5 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 3000U20 60pU18 60pU20 3000chU18 3000chU20 4x400XU18 4x400XU20 WzwyżU18 TyczkaU20 TyczkaU18 WzwyżU20 W dalU18 W dalU20 TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60p(5)U20 60p(5)U18 Wzwyż(5)U20 Wzywż(5)U18 Kula(5)U20 Kula(5)U18 W dal(5)U20 W dal(5)U18 800(5)U20 800(5)U18 5-bójU20 5-bójU18

60U18 60U20 200U18 200U20 300U18 400U20 600U18 800U20 1000U18 1500U20 2000U18 60pU18 60pU20 3000U20 5000chU18 5000chU20 WzwyżU18 TyczkaU20 WzwyżU20 TyczkaU18 W dalU18 W dalU20 Kula TrójskokU18 TrójskokU20 KulaU18 KulaU20 60(7)U20 60(7)U18 W dal(7)U20 W dal(7)U18 Kula(7)U20 Kula(7)U18 Wzwyż(7)U20 Wzwyż(7)U18 60p(7)U20 60p(7)U18 Tyczka(7)U20 Tyczka(7)U18 1000(7)U20 1000(7)U18 7-bójU20 7-bójU18

DZIEŃ 1
2023-02-10
DZIEŃ 2
2023-02-11
DZIEŃ 3
2023-02-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI W BIEGU NA 60m pł K U18 - Wiktoria GADAJSKA 8.26!
REKORD POLSKI W BIEGU NA 300m M U18 - Jakub SZARAPO 34.07!

REKORDY
RP (U20) 21.09 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów Toruń 2020-03-01
RP (U20) 21.07* ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Toruń 2023-01-22
Kwalifikacje: 12 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  elim 6  elim 7  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-02-11 20:15:14
200 m M U20 Planowany START: 2023-02-11 19:30 WYSTARTOWANO: 19:50:27
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 5 1 486 GORZKOWICZ Michał 05-05-21 WKS Wawel Kraków (MA) 22.11 q 5
2 4 1 626 DEPTA Szymon 04-01-02 AML Słupsk (PM) 22.59 qB =PB 8
3 6 1 363 UŚCIŃSKI Kacper 04-01-22 OKS Skra Warszawa (MZ) 22.65 qB PB 9
4 3 1 722 KAŁUŻA Wiktor 05-10-29 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 23.59 PB 24
2 1 847 GRZĄKA Dawid 04-04-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) DNS

1 5 2 470 FUJAK Oliwier 04-11-11 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 22.91 0.177 PB 14
2 6 2 143 GLAZA Mateusz 04-08-16 UKS Czapla Białe Błota (KP) 22.98 0.160 15
3 4 2 362 TRĘBICKI Szymon 04-01-22 OKS Skra Warszawa (MZ) 23.00 0.180 PB 16
4 3 2 716 KAMUDA Dominik 04-02-07 CTL ORLĘTA Częstochowa (SL) 23.48 0.154 22

1 5 3 538 KOCHMAŃSKI Mateusz 05-06-12 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 22.32 0.126 q 6
2 4 3 906 GRZYMSKI Stanisław 04-09-10 UKS Skoczek Władysławów (WP) 23.25 0.108 SB 19
3 3 3 727 WIĄCEK Tomasz 04-01-28 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 23.44 0.128 PB 21
6 3 732 MIKOŁAJCZAK Szymon 04-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) DNF 0.207

1 5 4 214 TATARA Dawid 04-07-27 BKL Bełchatów (LD) 21.54 0.188 q PB 2
2 6 4 293 SZYMAŃSKI Daniel 05-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 22.66 0.174 qB 10
3 4 4 940 STĘPIEŃ Mateusz 05-08-13 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 23.14 0.175 17
3 4 290 BAZANIAK Bartek 05-03-18 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) DQ 0.142 TR 17.3.1

1 5 5 120 SIERPNIEWSKI Igor 05-02-25 KS Wda Świecie (KP) 22.04 0.103 q PB 4
2 6 5 844 CEGŁA Kacper 04-11-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 22.42 0.192 qB 7
3 3 5 7 CZERWIŃSKI Piotr 05-06-03 GKS Start Długołęka (DS) 22.84 0.133 PB 13
4 4 5 119 SADOWCZYK Maciej 04-03-15 KS Wda Świecie (KP) 24.07 0.170 26

1 5 6 641 ZAKRZEWSKI Marek 05-12-18 AML Słupsk (PM) 21.49 0.141 q 1
2 4 6 863 STOJANOWSKI Piotr 04-10-22 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 22.67 0.164 qB PB 11
3 6 6 849 JOPEK Michał 05-07-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 23.18 0.202 18
4 3 6 113 HEIGELMANN Jakub 05-08-19 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 23.57 0.189 23
2 6 51 ŻEBRYK Kamil 05-07-07 MKS MOS Wrocław (DS) DNS

1 5 7 398 ŚLIWA Jakub 04-11-05 UKS Gimnazjon Płońsk (MZ) 21.89 0.147 q 3
2 3 7 800 BERNACKI Krystian 05-02-20 TS AKS Chorzów (SL) 22.74 0.149 qB PB 12
3 6 7 866 ZIMNIAK Kacper 04-04-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 23.26 0.149 20
4 4 7 578 BRYŁA Hubert 05-06-12 LKS Stal Mielec (PK) 23.80 0.138 25
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2021 (Toruń)
1 KAROLEWSKI Marcin 02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 21.51
2 PIETRUSA Jakub 02 UKS bieganie.pl Stryszawa 21.68
3 WDOWIK Oliwer 02 CWKS Resovia Rzeszów 21.97
   
Halowe Mistrzostwa Polski U18 U20 2022 (Rzeszów)
1 BOGACZYŃSKI Igor 03 MKL Jarocin 21.32
2 ZAZULA Remigiusz 03 MKS Agros Chełm 21.86
3 ŚLIWA Jakub 04 MKS Pułtusk 21.94
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0180819 s. | Mem: 1.25 megabytes